2752
2734
عنوان

نی نی تو راهه

| مشاهده متن کامل بحث + 8077 بازدید | 229 پست
ما خونمون دو خوابه و بزرگ ه اما یه اتاقش اشغاله وسایل مادرشوهرم اینا اونجاس من فقط یه گهواره فعلا خریدم برا بچم با لباس مباس و وسایل بهداشتى حالا میخوام یه کمد خالی کنم ( نمیدونم کجا) که وسایل بچه مو بذارم هرجور بگیری همونجور پیش میره یه نوزاد کوچولو مگه چقدر جا و وسیله میخواد
من قبل از اینکه مامان بشم کى بودم؟ چى بودم؟ اصلاً بودم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رویاجان منم یه اتاق خواب دارم ازاون جایی که من عاشق سیسمونیم ولباسهای خوشکل کلا اتاقموخالی کردم وکردم اتاق بچه همچی هم خریدم خیلی شیک کردمش اتاقشو چون بچه که به دنبا میادبایدپیشش بخوابی زیادنمیتونی ازاتاق خودت استفاده کنی بایددرکنارش باشی مطمعااتاق خودتون بدون استفاده میمونه واگه اتاق خودتومیخوای میتونی یه گهواره خوشکل بگیری کنارتختت بزاری که تا8ماهگی استفاده میشه وکمدشویه جایی توحال جابدی من تخت ومیزموبردم خونه مادرم ههههه الان هم منوشوهرم مشکل نداریم خلوت خودمونوداریم وقتی هم میرم اتاق پسرم رایان کلی انرژی میگیرم موفق باشی
برای موفقیت پسرم توزندگیش یه صلوات بفرست ممنونتم
2731
رویایه سوال تخصصی میخوام بگم جنسیت بچت چیه میخوای ازروزمین بلندبشی ازکدوم دستت کمک میگیری? یامیخوای کاری انجام بدی بیشترباکدوم دستت انجام میدی?
وای ماه مهر وای خوش اومدی میدونی من اتاق خوابمون کلی توش وسایل چیده شده...علی الاجبار حالا ما یه تخت هم توش گذاشتیم مثلا اتاق خوابمونه....تا خودا صاحب خونمون کنه..آمین اما واقعا اگر بشه منم همینکار رو میکنم....اگر بشه البته من هنوز هفته هفتم هستم و عملا سونو جنسیت رو نشون نمیده تو این سن بارداری... اما دقت نکردم با کدوم دست بلند میشه جان من بگو چه حکمتی داره
عزیزای نی نی سایته من ...یک صلوات برای رزق و روزیه من بفرستین.ممنون میشم
اگه بادست راست بلندبشی یاهرکاردیگه بیشتربادست راست تمایل داشته باشی پسره واگرهم دست چپ دختره برای خودم وچنتاازدوستام درست دراومد مهم سلامتی دختروپسرنداره ولی هیجان انگیزه
2706