2737
2739
عنوان

اگه الان یه مرد سن بالا ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 1586 بازدید | 126 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من حاضر نیستم وقتی متاهلم به کس دیگه ای فکر کنم. به چه چیزایی فکر میکنید واقعا. شعار نیس، بحث پایبندی به یه سری اصول اخلاقیه

این روزها باید مثل کلاغ باشی! باید عادت کنی بدون اینکه دوستت داشته باشن زندگی کنی...                           
اگه مجرد باشی آره ولی اگه در دوران متاهل همچین فکری کنه طرف باید فوق العاده آشغال باشه 

واقعا قبول میکنی؟ با آدمی که ۵۰ سالشه؟ 

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌

نه😐

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2738

یعنی چی واقعا نه شوهرمو ول نمیکنم بخاطر پول مکه دارم خودمو میفروشم؟🙄

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

پیشنهاد بیشرمانه نگاه کردی؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

من مجردم که بودم خاستگار پولدار و اتفاقا جوون داشتم ولی باهمسرم دوست بودم و عاشقش بودم و درنهایت باهاش ازدواج کردم الانم خیلی خوشبختم نمیگم مشکلی نیست هست ولی حلش میکنیم باهم.

ابدا حاضر نمیشم اینکارو کنم.

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴