2737
2739

خانمایی ک مث من وخیلی از دوستان ک مدتها وسالها اقدامیم وبچه دارنمیشم بودن .میشه بیان از تجربه هاشون یا داروهایی ک مصرف کردن بگن شاید خدابهمون لطف کرد ماهم بارداربشیم .من تنبلی خفیف دارم بدون دارو 12 و13 و15 فولیکول دارم .پرولاکتینم بالابود ک بادارو خوب شد عکس رنگی هم گرفتم تاپیک قبلیم هست ک چون شهرمون وضعیتش قرمزه نرفتم دکتر ک ببینه وبگه اگ بازم مشکل دارم یانه..

خدایا شکرت بابت همه چی

من تنبلی تخمدان دارم .کلا فولیکول بالغ ندارم 

خسته شدم 😢😢😭😭

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من داروی گیاهیی مصرف کردم .

و قرص اهن و کنجد خوردم بعد ی ماه باردار شدم .

ی سال تو اقدام بودم ک باردار نمیشدم

شد شد نشد موهامو ی زرد خرابی میکنم دوتا لنز ابیم میندازم تو چشام میافتم ب جون بچه های مردم  
2728

8ماه هم لترزول خوردم فولیکولام تا22 رسیدن و5 یا6 تامیشدن ولی باردارنمیشدم .این ماه دیگ رفتم توروخدا بگید چکارکنم دیگ چرا نمیشه اخه کسی مثل من بود ک بعدش باردارشد ؟ دکترمو عوض کنم؟هرماه هم امپول ناف میزنم وویتامین وفولیک اسید هم میخورم

خدایا شکرت بابت همه چی
چ داردیی گلم میشه بگید؟

سونو دادم .رفتم عطاری سونومو دید بر اساس اون داد .دو دوره مصرف کردم .ک باردار شدم

شد شد نشد موهامو ی زرد خرابی میکنم دوتا لنز ابیم میندازم تو چشام میافتم ب جون بچه های مردم  
من تنبلی تخمدان دارم .کلا فولیکول بالغ ندارم  خسته شدم 😢😢😭😭

لترزول مصرف نکردی؟ پیاده رویی کن من ماهی ک پیاده رویی میکردم فولیکولام بیشتر میشدن وتا22 میرسیدن

خدایا شکرت بابت همه چی
2738
لترزول مصرف نکردی؟ پیاده رویی کن من ماهی ک پیاده رویی میکردم فولیکولام بیشتر میشدن وتا22 میرسیدن

الان پیلاتس میرم .

نه لتروزول نخوردم .قبلاً متفورمین می‌خوردم که فایده نداشت 

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
مشکلت چی بود شاید منم برم

من سونو رو نشون دکترم دادم گف کیست داری .فقط بهم ال دی داد ! 🙄استفاده نکردم .رفتم عطاری گف فولیکولات نمیدونم چی چین 😐 ک عرق داد و چن تا چیز دگ .

2706