2737
2734
عنوان

یاخدا/

| مشاهده متن کامل بحث + 9702 بازدید | 784 پست
خواهش............................................................................    

دندوناتو ببر تو چش سفید/

راستی یکی برام تاپیک زدع بود عقدع ای باز حرف زدع بودن..شیطونع میگ برم بگم ب تو چههههه اخععع/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگار خدایی تا الان چند بار تعلیق شدی؟😐❤

بالای 50 بار  /

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
استغفرالله😒😒😒😒

چقدم زود متوج شدی نکبت  /

2731
@twinkelgirl     @white_queen     @ایسان234    

برید کنار کنار زخمی نشید😂

سلطان تعلیقی اومد😂

@نیکاگلمن    

@ژیناگلمن    

@نسرین۳۲۲    

@royajony    

@شاهیکا_سابق    

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
خدایی فکرشم نمیکردم ازاد شیم    ....بایا بینمت/

خدایی منم فکرشو نمیکردم زود آزاد شی 😅🤣🤣🤣 دمِ نی نی یار گرم ولی خدایی توبه کن و به راه راست هدایت شو😑😑😑😑🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪

از گور برگشته
مگه دوباره تعلیق شده بودی؟🙄

دوست خوب تویی بقیه‌اداتو درمیاره  

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2740
دندوناتو ببر تو چش سفید/ راستی یکی برام تاپیک زدع بود عقدع ای باز حرف زدع بودن..شیطونع میگ برم ب ...

...................................بردم داخل............................................ولشون کن  حسودیشون میشه......................................................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
ووووووووووواااااااییییییی جییییییییییییغغغغغغغغغغغ 😖😖😖😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 بیا ببلم ببینم ...

جووونم‌اومدم😁😁😁😁😁😁😁دلت برام تنگ شده بود؟؟؟

بالای 50 بار    /

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 فک کنم رکوردش دستِ خودته😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

از گور برگشته
برید کنار کنار زخمی نشید😂 سلطان تعلیقی اومد😂 @نیکاگلمن     @ژیناگلمن     ...

چطور برگشتی⁉️

نی نی یار ۵ دیروز میگفت ب هیچ عنوان برنمیگردونه خوشحال شدم دوباره اومدی

https://harfeto.timefriend.net/16878817494237
برید کنار کنار زخمی نشید😂 سلطان تعلیقی اومد😂 @نیکاگلمن     @ژیناگلمن     ...

سمی ناموسا چیشد ک فعال شدیم  /

...................................بردم داخل............................................ولشو ...

باش باش/

2706