2737
2734
عنوان

شوهرم ترشی سیر دوست داره⁦☹️⁩

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 37 پست

من عاشق سیرترشی‌ام

مقادیر بالا خودم میندازم

بخاطر مردم آخر هفته ها میخوریم تا وقتی میریم سر کار بوی دهنمون درست بشه. ولی با خودمون این حرفا رو نداریم. هرچقدر بخواد میخوره. اجازه نمیخواد خودم براش پوست میگیرم میذارم تو بشقابش

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودمو ترشی سیر ۴۰ روزه درست میکنم زیادم بو نمیده عالی

چطوری؟

من هر سری راحت ۸ ماه طول میکشه جا بیافته

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم
2728
چطوری؟ من هر سری راحت ۸ ماه طول میکشه جا بیافته

اول سیرا رو پاک کن بزار ۲۰ تا نیم ساعت بجوشه بعد آبکش کن تو ظرف سرکه قرمز شیره انگور رب انار بزار بجوشه سیرهارو بزار تو شیشه لابلاش نمک بزن نبات بنداز بعد سرکه رو بریز درشو محکم ببند ۴۰ روزه آمادس خیلی هم خوش طعم میشع 

🎀  𝑀𝓎 𝒸𝒽𝒾𝓁𝒹𝓇𝑒𝓃 𝒶𝓇𝑒 𝓂𝓎 𝓁𝒾𝒻𝑒  🎀  
اول سیرا رو پاک کن بزار ۲۰ تا نیم ساعت بجوشه بعد آبکش کن تو ظرف سرکه قرمز شیره انگور رب انار بزار بج ...

مرسی گلم

میشه برای ۵ کیلو سیر پاک شده مقدار بگی بهم

چقدر سرکه و چقدر نبات و چقدر رب انار؟

سرکه رو همونجوری داغ بریزم روی سیر؟

مرسی گلم میشه برای ۵ کیلو سیر پاک شده مقدار بگی بهم چقدر سرکه و چقدر نبات و چقدر رب انار؟ سرکه رو ...

فدات.من همیشه دوکیلو درست میکنم ی ملاقه شیره ی ملاقه رب انار سرکه هم جوری که بیاد روی سیره

🎀  𝑀𝓎 𝒸𝒽𝒾𝓁𝒹𝓇𝑒𝓃 𝒶𝓇𝑒 𝓂𝓎 𝓁𝒾𝒻𝑒  🎀  
فدات.من همیشه دوکیلو درست میکنم ی ملاقه شیره ی ملاقه رب انار سرکه هم جوری که بیاد روی سیره

مرسی 💞💞💞

2740