2737
2734
عنوان

کسی هست که برای لاغری موضعی از LPG استفاده کرده باشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 68072 بازدید | 67 پست
عزیزم من رفتم پیش دکتر سارا لطفی ار دستگاه اگزیمیا برای لاغری استفاده کردن واقعا هم کاهش وزن داشتم و ...

منم تعریف دکتر سارا لطفی رو زیاد شنیدم واقعادکتر با تجربه ای هست من خودم برای از بین بردن غبغبم رفتم پیش ایشون . گفتن دو روش دارم یکی مزوتراپی و یکی هم دستگاه اگزیمیا منم با استفاده از دستگاه برای از بین بردن غبغبم استفاده کردم واقعا بعد دو جلسه غبغبم از بین رفت خداخیرش بده واقعا دکتر خوبیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه می خواین ال پی جی انجام بدین، توصیه می کنم حتما به مراکزی مراجعه کنین که از دستگاه های جدید استفاده می کنن. لاغری با ال پی جی یا همون لیپوساژ در کلینیک سپیدار با یه دستگاه کاملا حرفه ای انجام میشه و می تونین برای کاهش سایز ازش کمک بگیرین.

من از LPG که استفاده نکردم اما واسه غبغبم دارم میرم پیش خانم دکتر سپیده مدعی نما

اسم دستگاهشون ONDA خیلی هم دستگاه خوبیه جلسه ای فک کنم 700 میگیرن 

هفته پیش رفتم مشاوره تو مطبشون. اونایی که اومده بودن اونجا جلسه های دوم سومشون بود کلی سایز کم کرده بودن

یکی شکم، یکی رون پا، یکی بازو 

خانم دکتر یه لینک هم بهم داد گفت در مورد دستگاه اوندا اگه سوالی دارم جوابشو میتونم پیدا کنم

https://drmodaeinama.com/سوالات-متداول/

من در مورد یه دستگاه لاغری خیلی خوب مطالب زیادی شنیدم 

شنیدم که این روش اصلا ضرر نداره 

سلولیت هارو هم خیلی خوب از بین میبره 

اسمش دستگاه لاغری اوندا 

تو مطب خانم دکتر سپیده مدعی نما هست این دستگاه 

اگه خواستین میتونید با این شماره تماس بگیرید و مشاوره های لازم براتون انجام بشه

۰۹۳۶۱۰۳۵۸۹۸

2738