2737
2739
دخترم 4.5 سالشه. از پاییز پارسال تا الان 3 مرتبه دچار تورم دست و پا شده که تشخیص حساسیت براش گذاشتن که هر دفعه با یه دوز زادیتین خوب میشد. بار آخر هفته پیش بود که 4-5 روز تورم طول کشید تا خوب شد البته هر دفعه زادیتین میدادم خوب میشد همین که میخوابید چه تو روز یا شب باز دست و پاش ورم میکرد. البته دکتر خودش گفت آزمایش ادرار هم بدین که نکنه تو کلیه مشکلی داشته باشه خدایی نکرده که خدارو شکر نرمال بود. الان چند روزیه که تورم نداره ولی هر از گاهی تمام بدنش کهیر میزنه. اگه یه دکتر خوب وباتجربه تو زمینه آلرژی کودکان میشناسید لطفا معرفی کنید. لطف کنید بگید که چه جوری باید ازشون وقت بگیرم. ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم من بچه ام برای آلرژی پیش دکتر موحدی می برم. من که خیلی راضی ام.دکتر باسواد و با تجربه ای هستن.ولی وقت خیلی سخت میدن چون سرشون شلوغه.یک معرفی نامه از دکتر بچه ات بگیر و حضوری برو مطب ساعت 4:30تا 5 وقت زود بهت میدن
2738