2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا چند نفر مشکل نیست اخه همه میگن ۱۸۰ تا دو متر پس این امار ۱۷۳  از ایرانیا نیست دیگه

خب دوست عزیز ایران اینهمه شهر و روستا و...داره با انواع اقسام آدم 

دلیل نمیشه تو ی شهر قدکوتاه هس یا فامیل و...همه افراد قدکوتاه باشن

الآن خانواده ی من قدشون یخورده کوتاه..عروس ی شهر دیگ شدم دیدم همشون قدبلندن..پس منم اگ عروس اینجا نمیشدم باور نمیکردم و میگفتم دروغ میگین😄

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2742

اونایی ک میگین قدش از ۱۸۵ ب بالا باشه یا قد همسرشون ۱۹۰-۱۹۵ هس 

قد خودتون چقده؟آدم دیگ در اونحدم قدبلند نباشه اگ خانمش قدبلند باشه یچیزی.کوتاه باشه حس پدر دختری ب آدم دست میده یک کوچولوی ریزه میزه😂

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
عزیزم مگه شما تو خیابون سانت میزنی؟🤣 اکثر دامادهای خانواده ما بالای ۱۸۵ ان چون خودمون هممون قد بلن ...

من چون ق‌د خودمو میدونم و وقتی قد افراد رو می بینم همه کوتاه ترن  

2740

185 به بالا

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!

همینطوری که خانم ها قد ۱۴۰ داریم به بالا 

مرد هم همه جوری داریم دیگه بلاخره مهم اینه تنتسب قدی داشته باشن باهم

من خکدم ۱۶۰ همسرم ۱۷۳ در کنار هم خوب دیده میشیم

ولی مثلا من کنار یک مرد ۱۹۰ سانتی زیاد جالب نیس

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 
به نظرم‌خوبه 😍 خودم ۱۷۵

حالا چون خودتم قد بلندی به نظرم خوبه به هم میاین

ولی جالبه کلی کامنت دیگه هم بالای 190 گفتن یعنی این همه خانم همه قد بلندن؟

چون بالاخره همه دوست دارن با شوهرشون تناسب داشته باشن... هیچکس دلش نمیخواد مسخره بشه

2706