2737
2739

یه پیجی لباس سفارش دادم دوتا دوتاشم اشتباه فرستاده هم رنگاشوهم سایز شو حالا هرچی پیام میدم جواب نمیده چیکار کنم؟

خدایا خودت نینیمونو حفظ کن.خیلی سختی میکشم براش.اللهم صل علی محمدوآل محمد.وعجل فرجهم.

هیچ

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کامنت هاش بازه؟؟

با یه پیج دیگه بهش پیام بده سلام میخواستم این مدل سفارش بدم ببین دایرکت جواب میده

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2738
کامنت هاش بازه؟؟ با یه پیج دیگه بهش پیام بده سلام میخواستم این مدل سفارش بدم ببین دایرکت جواب میده

نمیدونم چیکار کرده من دیگهونمیتونم پستاشو ببینم.اما دایرکت رو میتونم.

خدایا خودت نینیمونو حفظ کن.خیلی سختی میکشم براش.اللهم صل علی محمدوآل محمد.وعجل فرجهم.
جنسشون چجوره؟ تو پیج پیام بدید من اینترنتی زیاد خریدم اما تا حالا مشکلی پیش نیومده. البته بیشتر وا ...

منم کلی خرید کردم از پیجای دیگه از یه پیج خرید کردم۲هزارتا فالور داشت جنس ومدلش همون بود وعالی.اما این....

من اگه بودم آبرو نمیزاشتم براشون زیر همه پستاش مینوشتم این پیچ کلاهبرداره و سفارشات منو اشتباه فرست ...

نمیدونم چیکار کرده میرم صفحه اش میزنه هیچ پستی وجود ندارد

نمیدونم چیکار کرده من دیگهونمیتونم پستاشو ببینم.اما دایرکت رو میتونم.

بلاکت کرده پیجشو بده پیام بدم بهش

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2706