2733
2734
عنوان

راهنمایی بدییییییییییید《یه خواستگار برام اومده》

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 64 پست

خوشبحالت بگو برو همسرشهیدشم

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خیلی پسر خوبیه با اینکه عاشق شهادته ولی دوسش دارم میدونم که باهاش خوشبخت میشم حتی شده خوشبختیه دوسا ...

قبول کن چون شرایطش خوبه

بعد ها حسرت نخوری

شاید توی دوسال اندازه بیست سال آرامش و مزه خوشبختی رو چشیدی

و اینکه حالا یه حرفی زده برات کتبی مجوز ورود که نیورده

میشه یه صلوات برای قبولی رشته دلخواهم در کنکور مهمونم کنید💕 خیلی خیلی ممنونم🌹
2740
واقعا دوسش دارم به خاطر همین میترسم که یه روزی چطوری باید ازش جدا بشم.

خودت باید جنبشو داشته باشی بتونی تنها بدون همسرت زندگی کنی ازش بگذری.

من بشخصه میتونم باید ب ی حدی از بلوغ فکری در این زمینه برسی ک بتونی از روی عشق برا همسرت ارزوی شهادت کنی

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

یچیزی بگم خیالت راحت بشه

شهادت از عمر کم نمیکنه

این حدیث حضرت علی (ع) 

نترس که چون خودش پیگیر شهادته پس زود از دستش میدی، نه ممکنه اصلا اگه جلوشو بگیری تو خیابون تصادف کنه از دنیا بره

عمر دست خداست، منتهی ایشون دوست داره با شهادت از دنیا بره

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

الان همگی نریزید سرم. خدایا منو ببخش

ولی خوشم نمیاد از مردای مذهبی

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻

این ها را تو همون خواستگاری فهمیدید که گرگ بیرون هستند و بره تو خونه؟ یا دوره رفت و آمد داشتید؟ 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
اگرهنوز از مجردیت لذت نبردی و نمیتونی مسئولیت زندگی رو ب دوش بکشی ازدواج نکن 

از مجردیم به شدت لذت بردم.عضو بسیج فعال هم هستم.اصلا توی همین جلسه های بسیج با ایشون آشنا شدم.

2706