2737
2739

حالم بده چون هدیه ی نی نی دوم بود و وزن قابل توجهی هم داشت.

شوهرم تا فهمید گفت فدای سرت جون خودتو بچه هامون سلامت

ولی من توو کتم نمیره مگه میشه کسی پیداش کرده باشه و دنبال صاحبش نگرده؟

کسی از شما بوده طلا گم کرده باشه و بعد از مدتی کسی براش اورده باشه؟

هرکسی یک دلبرِ جانانه دارد...من تو را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم گم شده دیگه فکرشو نکن

چه شوهر باشعوری داری یه بار تو آرایشگاه عروس گردنبندش رو گم کرده بود پیدا نمی کرد بندازه گردنش آرایش ایناش تموم شده بود خواهرشوهرش جلو ما فحش کشش کرد اون طفلی ام آروم گریه می کرد

اگه می تونی مثلش رو بخر که از فکرش بیایی بیرون من هر وقت چیزی گم می کنم میرم مثلشو می خرم آروم میشم😅

2731

یبار ی فامیلی داشتیم ک دختر بچش ی پلاک و زنجیر سنگین گردنش بود. حدود 6 سالش بود. یبار تو ی روز بارونی گمش میکنه. همه دنبالش گشتن ولی نبود ک نبود. تو روستا بودن، بچه تنها رفته بیرون. 

خاهرزادم ک اونم حدود 10 سالش بود اون زمان، رف بیرون برگشت ی پلاک دستش بود، گفتش تو آب گل آلود سرکوچه پیدا کردم، مام رفتیم جاشو نگاه کردیم ولی زنجیری نبود 

خلاصه بردیم دادیم ب صاحبش گفتیم بچمون پیدا کرده

فک میکنین چی شد

تهمت زد ک خودتون دزدیدین برین زنجیرشم بیارین تا حلالتون کنم

خاله من دوبار انگشترشو گم کردیکیش حلقه ش بود وبرلیان بود خیلی قیمت داشت خودمم انگشتر گم کردم تو مجردی ولی دیگه پیدا نشد

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
عزیزم گم شده دیگه فکرشو نکن چه شوهر باشعوری داری یه بار تو آرایشگاه عروس گردنبندش رو گم کرده بود پی ...

ای بابا

اتفاقا اگه برم عینشو بخرم بیشتر دلم میسوزه...

آخه پولش کمم نیست😔

یبار ی فامیلی داشتیم ک دختر بچش ی پلاک و زنجیر سنگین گردنش بود. حدود 6 سالش بود. یبار تو ی روز بارون ...

ای بابا بیا و خوبی کنا🤷🏻‍♀️

2738
اخه پیدا کنن چجوری شمارو بشناسن

اطلاعیه بزنن پیدا شده یا اون اطراف رو بگردن و از مغازه دارهای اونجا پرس و جو کنن..در و دیوار رو ببینن اعلامیه زده شده☹

وای چه بد منم تجربه داشتم اتفاقا  ولی یه لنگ گوشوارم بود. شب عروسی نمیدونم چجور افتاده بود گم ...

آره واقعا تجربه ی خیلی بدیه

ادم چشمش دنبالش میمونه

منم الان دلم نمیخواد مابقی سرویسشو استفاده کنم

من از این دستبنده خوشم اومده بود که مابقیشم ست کرد و برام خرید☹

امید دارم هنوز به آدمهای با وجدان

2706