2733
2739
عنوان

برون فکنی یاتجربه خارج شدن روح ازبدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1684 بازدید | 239 پست

من جای شما بودم میرفتم بالا خیلی بالا تا آسمان هفتم میرفتم اصلا دنیا جای خوبی برای موندن نیست 

بگو ای کافران. من نمیپرستم آنچه شما میپرستید. با افتخار عاشق امام حسین (ع) هستم. و دست گداییمو فقط در خونه اربابم دراز میکنم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ولی دربارش مطالعه دارم یا تجربه چند نفر خوندم ولی ببین باید فعلا روی کنترل کردنش خیلی کار کنی که ...

دوسدارم برم جایی میترسم به هرکی میگم مسخرم میکنن 

رنگ ولایتhaircolorist
دیگ اینطورنشدی

ن کلا دوبار بود یبارش خواب بودم فقط بالاتر بود روحم یبار دگ اش،بختک داش اذیتم میکرد روحم باهاش درگیر بود کنترل تلویزیونو پرت کردم سمتش وقتی بیدار شدم کنترل همون جایی افتاده بود ک روحم انداختش

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
2731
من جای شما بودم میرفتم بالا خیلی بالا تا آسمان هفتم میرفتم اصلا دنیا جای خوبی برای موندن نیست 

بخدایسری رفتم توی تونل نورانی باسرعت وقتی برگشتم انقدراحساس خوبی داشتم ازون موقع دیگ ازمرگ نترسیدم

رنگ ولایتhaircolorist
ن کلا دوبار بود یبارش خواب بودم فقط بالاتر بود روحم یبار دگ اش،بختک داش اذیتم میکرد روحم باهاش درگیر ...

به هرکی میگم مسخرم میکنه هیچکی باورش نمیشه

رنگ ولایتhaircolorist
2740
دوسدارم برم جایی میترسم به هرکی میگم مسخرم میکنن 

ببین عزیزم خیلیا باور ندارن کلا به کسی زیاد نگو دربارش میگم نری آخه میتونی اگر چیز ماورایی تو اون محیط هم باشه ببینی که می‌تونه بعدا اذیتت کنه یا وقتی کنترل نداشته باشی ممکنه نتونی برگردی به جسمت بخاطر همین میگم 

بخدایسری رفتم توی تونل نورانی باسرعت وقتی برگشتم انقدراحساس خوبی داشتم ازون موقع دیگ ازمرگ نترسیدم

بخدا اگه به من این سعادت داده می‌شد میرفتم بالا. دنیا اسمش از دون میاد یعنی پست. دنیا پست و دنی هست. نمیخوام اینجا باشم. ما زبالاییم وبالا میرویم

بگو ای کافران. من نمیپرستم آنچه شما میپرستید. با افتخار عاشق امام حسین (ع) هستم. و دست گداییمو فقط در خونه اربابم دراز میکنم. 
ببین عزیزم خیلیا باور ندارن کلا به کسی زیاد نگو دربارش میگم نری آخه میتونی اگر چیز ماورایی تو اون مح ...

نمیدونم دکنگترگفت دوستش اینجوره یادمیده مرگ قضیش فرق داره به یه رشته توسط ناف وصله ک موقع مرگ اون رشته کنده میشه

رنگ ولایتhaircolorist