2752
2734

رنگ مشکی هم شیک هم هیچوقت دل نمیزنه و سن بالا نمیبره

لحظه شماری میکنم تا بتونم بغلت بگیرم مامان   و توی همین لحظه از ته دلم میخوام که هرکسی که دوس داره بتونه این حس تجربه کنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من موهام مشکیه...تا حالا رنگ نکردم خسته شدم ازش

رنگ نکنیا همچین پشیمون میشی

حالا حالا باید صبر کمی تا بلند بشه اون قسمت رنگ شده رو کوتاه کنی

یا دم به دقه رنگ کنی نابود میشه موهات و پوست سرت

2731
من موهام مشکیه...تا حالا رنگ نکردم خسته شدم ازش

بزار یکسال ازعروسی بگذره یاچندماه تارنگ کنی حسابی تغییر کنی

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...

هرچی تیره تر بهتر 

نکنه شبیه اردک طلایی بکنه 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

منم موهای خودم رنگ نکردم مدل موهامم ساده بود ارایشمم معمولی ولی باکیفیت بود اصلا مشکلی پیش نیومد کلا از همه چی عروسیم خیلی خیلی راضی ام

آنهایی که قلب مان را آتش زدند...                               خود از بوی دود گلایه کردند...