2733
2734
عنوان

از وقتی فهمیدم باید طبیعی زایمان کنم مدام گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 174 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام به همگی، الان 40 هفتم تموم شده رفتم پیش دکتر گفت دهانه رحمت بستست و باید بیای با آمپول فشار زایمان کنی، منم شنیدم که با آمپول فشار دردا بیشتره گفتم میخوام صبر کنم تا دردام خودش شروع بشه فعلا هم که از درد خبری نیست
مثل اینکه خدا روشکر کنار اومدی باهاش...مطمئن باش که ترسش از حودش بدتره،بعدش میای میگی انقدرم سخت نبود...خدا خودش اون موقع به آدم توانشو میده...در ضمن دور از جونت هیچ کسی تا حالا از درد زایمان اتفاقی براش نیفتاده!!!!
کجایی باران بهاری جون. من منتظر خبرت هستما. انشااله که تا الان بسلامتی زایمان کردی. ولی بیا یه خبری بده ببینم چه کردی

عاشق شو ار نه روزی کار جهان سر آید نا خوانده نقش مقصود از کارگاه هستی...

40 هفته و 2 روزم شد ولی هر بار دکتر چک کرد دهانه رحم کاملا بسته بود ، گفت برو بیمارستان تا سزارین بشی منم خوشحال رفتم ولی اونجا هم گیر دادن که اول باید چک کنیم ببینیم باز شده یا نه باز معاینه کردن کاملا بسته بود! خدا رو شکر سزارین شدم و خیلی راضیم ، هیچ دردی حس نکردم
زایمانم برام یه خاطره ی خیلی خوب شد، توی بخش یه خانومیو آورده بودن زوری طبیعی زایمان کنه با آمپول فشار، خودش و خانوادش التماس میکردن سزارین بشه ولی بیمارستان و دکترش قبول نمیکردن، از جیغاش رعشه به تنم افتاده بود و فشارم هم افتاده بود، خیلی ترسیدم، اونم مثل اینکه این اواخر فهمیده بود طبیعی اجباری شده و اصلا آمادگی نداشت، همش براش دعا کردم زود فارغ بشه
تبریک میگم عزیزم انشالا نی نیت همیشه سلامت و سرحال باشه و سایه شما و پدرش بالای سرش این بند ناف هم چیز ترسناکی ها.... من که از عمل و سزارین میترسیدم،میترسیدم با پای خودم برم برا عمل واسه همین کلا بیخیال شدم و مطالعه کردم تا وضعیت زایمانم پیش بره و خداروشکر زایمان کردم بازم خدا کمک کرد،همون چیزی که خواستی شد....
2706