2733
2734
عنوان

داداشم و عروسمون

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 39 پست
شما مجردی؟اگر بله که مادرتون بگن بهتره ...با داداشتون صحبت کنه قانع کنه که با خانمش برن مشاوره ،شما ...

نه من متاهلم 

به امید روز که کرونا بره و همه به زندگی عادی برگردیم صلوات     
عروسمون میگه داداشم گفت به درک باشه جدا میشیم

زنا میگن ،ولی اگر مشکل حادی نباشه ،برادرتون رو قانع کنید حداقل قبل هر کاری با هم برن مشاوره ...حتی شده برادرتون خودش تنها بره ،بعدش خانمش هم قانع کنید با هم برن..ریشه یابی بشه و مشکل حل بشه ‌..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دنیا ب خواهرشوهرایی مثل تو نیاز داره🤗

آخه مگه خواهرشوهر دلش میاد داداش و عروسشون ناراحت ببینه 

به خدا چند روزه دارم دق میکنم 

زنا میگن ،ولی اگر مشکل حادی نباشه ،برادرتون رو قانع کنید حداقل قبل هر کاری با هم برن مشاوره ...حتی ش ...

مرسی عزیزم 

فردا همین کار میکنم یه مشاور خوب سراغ دارم

داداشم زنش خیلی دوست داره  عروسمون ماه به خدا واسه همین دلم میسوزه من عروسمون خیلی دوست دارم ...

اگر برادرتون با شکا راحته و از مشکلاتش میگه،میتونید باهاش صحبت کنید بگید شماها همدیگه رو دوست دارید و از این حرفا که خودتون بهتر میدونید ..اگرنه،به مادر بگید بهتره 

آخه مگه خواهرشوهر دلش میاد داداش و عروسشون ناراحت ببینه  به خدا چند روزه دارم دق میکنم

اوووووه تا دلت بخواد توی همین سایت ریخته خواهرشوهرای بدجنس

♥️خدایا تا تورو دارم بقیه ب چشمم نمیان♥️
اگر برادرتون با شکا راحته و از مشکلاتش میگه،میتونید باهاش صحبت کنید بگید شماها همدیگه رو دوست دارید ...

داداشم شخصیتش تو داره

بادهیچکی دردودل نمیکنه حرف نمیزنه 

جز دوستاش

اونم دوتا دوست

فکر نکنم دوست داشته باشه کسی خبر دار شه

منم مثلا بی خبرم 

پیامکی حالشون از مامانم میپرسم