2733
2734
اره خیلی دوسش دارم باهم یه اکیپ دارن امیر ارسلان و عارف و مهدی قایدی و حسین حسینی و زن مهدی و حسین و ...

همه خفن هاا😎💙

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ
او مای گاد میخوای زن کدوم شی؟😐😂

هیچکدام. میگم که اینا رو یجوری دوست دارم که دوست دخترها و خانوم هاشون هم خییلی دوست دارم! جورجینا نامزد کریستیانو رو مثه خواهرم دوست دارم واقعا😍عاشقشم

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچکدام. میگم که اینا رو یجوری دوست دارم که دوست دخترها و خانوم هاشون هم خییلی دوست دارم! جورجینا نا ...

آهان اوکی قانع شدم 😂😐

منم مهدی قایدی رو دوس دارم زنش رو هم دوس دارم عارف رو دوس دارم خواهر وریا شادی رو هم دوس دارم😂

با افتخار استقلالیم...💙
2731
2740