2733
2734
عنوان

به نظرتون تو نامه به شوهرم بگم ناراحتم خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 25 پست
چجوری بنویسم که خیلی نراحت نشه الان یکی نوشتم اول از خوبیاش گفتم بعد گفتم این چیزا رو دوست دارم

اینجوری خوبه بعد آخرش، رژ لب بزن نامه رو ببوس آخرش که جای رژبمونه روش  زیرش هم بنویس ازت یذره کوچولو دلخورم ولی بازم خیلی دوست دارم  یا یه چیز دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه میشه تاپیک قبلیمو ببین بیشتر درباره همون موضوعه به نظرت بهش برمیخوره

تازه دیدم گلم ببین عزیزم بهش بگو آرزوی هر زنی اینه یه شوهر آینده نگری مثل تو داشته باشه ولی میدونی چیه بعضی وقتا ناراحت میشم وقتی میبینم که آقامون بعضی چیزارو فراموش میکنه من خودم میدونم که آقامون فوقالعادست ولی یذره کوچولو کوچولو خیلی کوچولو آقامون کمتر برای من وقت میزاره میدونم که همش بخاطر آینده من و خودت و اون جوجو های کوچولوی ایندمونه ولی بعضی وقتا به کارت حسودیم میشه آخه دوس دارم بعضی وقتا دست آقامون بگیرم با غرور کنارش راه برم و بریم کافه یا شهربازی یا جایی که خوشبگذرونیم  یا اینکه دوس دارم بریم خرید با سلیقه آقامون خرید کنیم و..... از این حرفا اینطوری بزن بهش

انقد دلخورم که حد نداره نمی تونم بگم یه کووچولو    

الکی بگو نمیخاد بگی یه کوچولو ولی خوب با ناز صحبت کن من خودم نامزدم الته عقد نیستیم ولی صیغه خوندیم تا یه مدت 19 سالمه همیشه وقتی ناراحت میشم اینجوری باهاش صحبت میکنم البته وقتی ناراحت بشم اگه هر روز با ناز صحبت کنم عادی میشه و زده میشه ولی توی این مواقع هرچی نرم تر باهاش صحبت کنی بهتره بعد یه چیزی من نمیدونم ولی اگه میدونی خسیسه یا خیلی اقتصادی ببین عزیزم سعی کن قبل از ازدواج مشکلو رفع کنی چون بعدا خیلی بد میشه برات

2740
موضوعی که تاپیک قبلیت بود نامه نوشتن نمی خواد واقعا  اخر هفته ها خودت برنامه بچین برین بیرون & ...

میدونم برای منتی که سر اینکارا میزاره میخوام نامه بنویسم . چون فکر می کنه تنها مرد روی زمینه که اینکارای هر چند کمو انجام میده