2733
2739
عنوان

اگه به عقب برگردید، بازهم با شوهرتون ازدواج میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2622 بازدید | 173 پست
سنتی ازدواج کردم زندگیم خوبه ولی گاهی میکنم کاش عاشق میشدم ازدواج میکردم 

وای منم از همه چی راضیم شوهرمم دوس دارما ولی بعضی وقتا دلم عشق و عاشقی میخواد😑

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودش رو خیلی دوست دارم ولی خانوادش رو نه آدمای بدرد نخوری هستن که کلا رفت و آمد با هم ندارن نمی‌دونم بلاخره خانوادم شرطه

من از سمت سپاه عشقبازان آمدم سویت                      که بنویسم خجالت میکشد ماه از گل رویت        
2731
2738
اخییییی عزیزم خیلی بده پدر بزرگ منم اینجور بو

وحشتناکه توعقد این مدلی نبود یهو ازاین رو ب اون رو شده

خدا ب همه کمک کنه

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️
پس عکس پروفایلت چی میگه😐

عکس پروفایلم فرق داره . چون سختی هست در ازدواج .

باز خدارو شکر همسرم اومد منو گرفت .

چون  نه شغلی داشتم نه آزادی .۲۸ سالم بود حق رفتن پیاده روی نداشتم . حق رفتن بازار با دوستام نداشتم هیچی .

۲۸ سالگی شوهرم اومد خواستگاریم ازدواج کردم :(

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
خوش به دلت

کدوم شهری؟؟

دختر آبانم💖 🌺 میشه یک صلوات براحاجتم بفرستین 🍀 باافتخارمیگم ایرانی ام و شیعه هستم 💟                        من خیلی قوی بامشکلاتم جنگیدم و از دل خاک جوونه زدم 🌱❤ خودمو خیلی دوست دارم😍😂🤗    و شمایی که امضامو میخونی رو هم دوست دارم 😍😍🥳🥳🥳 براتون آرزوی شادکامی ، بهروزی ، موفقیت وعاقبت به خیری دارم  🤲🏻🌺🍀                               ❌ درخواست دوستی ندین👺آخر عاقبت نداره این کارا 😑🤕🙄
وای منم از همه چی راضیم شوهرمم دوس دارما ولی بعضی وقتا دلم عشق و عاشقی میخواد😑

دقیقا من شوهرم همه کار میکنه برام ولی زورش میاد بگه دوستت دارم یا یه گل بخره برام برای همین حسرت میخورم