2733
2771
عنوان

توی خواب زمان مرگم و بهم گفتن

2372 بازدید | 42 پست

راستش تقریبا شیش ماه پیش خواب دیدم که یکی از بستگان که فوت کرده منو پیش یه فالگیر برده و فالگیر گفته که قراره یک فروردین سال بعد یا شاید کلا فروردین میمیری.(یک ماه دیگه)

خیلی مضطربم لطفاً اگه کسی راجع به معنی و تعبیرش چیزی میدونه بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم سه سال پیش تو خواب بم گفتن قراره ۶روز دیگه بمیری😤

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙

تعبیر خواب تو رو نمیدونم.ولی منم چنین خوابی دیدم.با این تفاوت که داداشم که فوت کرده داشت میرفت جایی بهش گفتم منم با خودت ببر.گفت الان نه.وقتی پیر شدی خودم میام میبرمت...دیگه نمیدونم چی بشه

زلیخا...جان یوسفت راستش را بگو...به خدایت چه گفتی که خودش اینگونه پادرمیانی کرد؟؟!!

حتما کار شیطان هست

میخواد مضطرب وپریشانت کنه

لعنتی خوشش میاد آزار بده

اما در هرصورت یاد کردن مرگ عبادت هست

وادم باید اماده باشه

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق

عید به همه زنگ بزن و صله رحم کن👲چندتا بچه ک یتیم هستن پیدا کن و دلشونو شاد کن .پدر و مادرتو دلشو شاد کن عمرت طولانی بشه

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2706