2752
2734
عزیزم من خودمم  بعضی تاپیک هام رو قفل میکنم چون گاهی دوست دارم یه چیز خنده دار دیدم بذارم دو نف ...

نه عزیزم‌ منظورم اون تاپیکایی نیست ک مثل شما جوک میذارن یا متن قشنگ. بقیه تاپیکا رو میگم

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نميدوني چيكار ميكنن من دلسوزانه ميام راهنمايي ميكنم تجربه هامو مجاني در اختيارشون قرار ميدم عوض تشكر ...

ادرسشو بذار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2731
دوست دارن فقط حرف و نظرشونو تو حلق بقیه بکنن

دقیقا درسته اینجوری ک دیدم 😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/5854965/خانما-نياين-رشته-پرستاري

چقد با شعور و با ادب جواب همه رو دادی..واقعا ملوم بود حرفات از سر دلسوزیه ولی نمیدونم بعضی نی نی سایتیا فازشون چیه!!! انگار تو رفتی پرستاری حسودیت میشه بقیه برن!

من خودم یه شب رفتم بیمارستان برا زایمانم.. رزیدنت خیلی دور و برم بود باهاشون حرف میزدم میگفتن یه روز کامل اینجاییم و ۸ ساعت استراحت..گفتم خب برسید خونه ک ۸ ساعت تمومه گفتن عادت کردیم یه کم می نالیدن

واقعا حق باتوعه خیلی سخته پرستاری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقد با شعور و با ادب جواب همه رو دادی..واقعا ملوم بود حرفات از سر دلسوزیه ولی نمیدونم بعضی نی نی سای ...

به خدا خيلي سخته من هر چي گفتم از دلسوزي گفتم واقعا دلم نميخواد كسي بياد و زجرهايي كه من كشيدمو بكشه ولي نميدونم چرا مردم اينطوري شدن اخه يه نفر بره پرستاري بخونه چه سود و ضرري به حال من داره كه من بخوام حسودي كنم يا نااميدش كنم نره؟! اين همه ادم هر سال پرستاري قبول ميشن و فارغ التحصيل ميشن چه فرقي به حال من داره؟! من خودم وقتي واردش شدم تازه عمق فاجعه رو درك كردم و الان به اجبار دارم ادامه ميدم حتي توضيح دادم چرا نميتونم انصراف بدم هم بايد پول جريمه بدم هم پدر و مادرم نميذارن ميگن حداقل ليسانستو بگير اون وقت بازم ميان ميتوپن يا ميگن پولشو ميگيري اصن فكر نميكنن پول به هر قيمتي ارزش نداره و فقط حرف ميزنن خودشون حاضر نيستن در قبال همون پول يه شيفت برن بخش كرونايي ها وايسن 

منم ديگه برام مهم نيست يه نفر هم مثل شما درك كنه كافيه يه كنكوري متوجه بشه و نره اين رشته كافيه بقيه هم برن خودشونو بدبخت كنن 

مرسي عزيزم خوشحال شدم 

حالا متوجه شدي چرا ادم مجبور ميشه تاپيكو قفل كنه 

به خدا خيلي سخته من هر چي گفتم از دلسوزي گفتم واقعا دلم نميخواد كسي بياد و زجرهايي كه من كشيدمو ...

اره فدادشم واقعا درست میگی اخه تو سایتم بی شعور زیاده... کسایی ک فقط واسه تحقیر و توهین میان تو تاپیکا.. 

انشاا... ب سلامتی لیسانستو بگیری 😉 ببوسمت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره فدادشم واقعا درست میگی اخه تو سایتم بی شعور زیاده... کسایی ک فقط واسه تحقیر و توهین میان تو تاپی ...

مرسی خیلی ممنون 

خیلی خوشحال شدم خانوم فهمیده ای مثل شما هست که درک میکنه 

موفق باشین 

🌹🌹😘😘🙏🙏