2733
2734

😑😑 انقد چیزای عجیب تو سایت دیدم شاخام دراومده دیگ

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

من قفل میکنم که بعدا بتونم پاک کنم

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من قفل میکنم که نترکم مثل دینامیت میمونه ک میندازی فرار میکنی دلیلشو فهمیدی گل🙄🙄

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2740
اخه بعضی موضوع ها جنجالین نمیخوان دعوا شه. تازه قفل باشه قابلیت اینو داره که پاکش کنن

یعنی نظر ما مهم نیس!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
چه جوری یعنی تایپک قفل رو خودمون می تونیم حذف کنیم. 

اگر هیچ پستی نباشه داخل تاپیک هر وقت بخوای پاک میشه

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
من قفل میکنم که نترکم مثل دینامیت میمونه ک میندازی فرار میکنی دلیلشو فهمیدی گل🙄🙄

اره😄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه جوری یعنی تایپک قفل رو خودمون می تونیم حذف کنیم. 

بله 

اگه توی تاپیک کسی پست نذاشته باشه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
اخه از بس كه به ادم ميتوپن حرفاي عجيب غريب ميزنن 

🙄😑 خب اونارو درنظر نگیر

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم من خودمم  بعضی تاپیک هام رو قفل میکنم چون گاهی دوست دارم یه چیز خنده دار دیدم بذارم دو نفر دیگه هم شاد بشن. یا یه متن قشنگ هست میذارم چند نفر دیگه هم بخونن.

مثلا چرا باید برای یه شعر که تو لحظه گذاشتی تبادل نظر شه؟؟ 

قفل میکنم چون تاپیک ها پاک نمیشه. وقتی قفله و کامنت نداره خودت میتونی پاک کنی 

یکی از تاپیک هام باز بودقبلا یه کاربر اومد یه کامنت خیلی ضایع گذاشت کلا شرمم میشد ببینم تاپیکم رو دادم نی نی یار پاک کرد. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2706