2737
2734

خیلی تعریف این پیجو شنیدم که حلواهای گیاهی درست میکنن که اکثر موارد نتیجه بخش بوده ،دوبه شکم که منم سفارش بدم یان چون هرراهی وهرکاری کردم بی نتیجه بود میترسم اینم انجام بدم جواب نده افسرده تربشم😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

راستی اسی من یه مدت حامله نمیشدم رفتم دکتر و سونو هم کیست کوچولو داشتم هم یکم تنبلی تخمدان. قرص آگنوگل داد بهم ماه دوم حامله شدم. گیاهیه. میخای بخر خودت چند دوره بخور ضرر نداره تو نت سرچ کن در موردش

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
2738

و تجربه ی من از این مدت که حامله نمیشدم این بود چند ماه کلا خودتو بزن به بیخیالی دقیقا موقعی که فکرشو نمیکنی باردار میشی مو چقدر با هر پریود گریه میکردم

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
راستی اسی من یه مدت حامله نمیشدم رفتم دکتر و سونو هم کیست کوچولو داشتم هم یکم تنبلی تخمدان. قرص آگنو ...

خیلی دارو مصرف کردم ،تنبلی تخمدان دارم هم داروی گیاهی طب سنتی بادکش انواع اقسام آمپول وقرص هورمونی عکس رنگی رحم ،،،،،نمیشه که نمیشه😒😒

و تجربه ی من از این مدت که حامله نمیشدم این بود چند ماه کلا خودتو بزن به بیخیالی دقیقا موقعی که فکرش ...

هرسری که میرفتم سونو سایز فولیکول ده تا اینا فولیکول بالای ۱۸داشتم همه دکترامیترسیدن چندقلو بشه ولی هیچ کدوم آزاد نمیشدن😢😢