2737
2739
عنوان

آیا من باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 30 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر خونسردی گلم😁حالا ما  از ذوق زار زار و های های گریه میکردیم و مثل اسب کل خونه میدویدیم

والله خدا میدونه تو دلم چه غوغاییه😄ولی چون استرس دارم خیلی میترسم ،یه بار سقط داشتم الانم بعد یه سال و چند ماه   اگه خدا بخواد باردار شدم

اللهم صل علی محمد وال محمد
2731
2738
انشاالله روزی شما و همه ی اونایی که تو اقدامن🤲

چند وقت اقدام بودی عزیزم؟   مبارکتم باشه بسلامتی بدینا بیاد الهی 😍😍

دوس دارم منم یه روز بیام‌ تاپیک بزنم بگم وااااای خدا مرررسی🤩😍  که به منم یه کنجد یه عدس یه نخود یه لوبیا یه فندق دادی😍😍خدایا ینی میاد اون روز😞
چند وقت اقدام بودی عزیزم؟   مبارکتم باشه بسلامتی بدینا بیاد الهی 😍😍

ممنون گلم، شش ماه تو اقدام بودم باردار شدم تو یک ماه و نیم سقط شد ..الان یه سال و چند ماه از سقطم میگذره هیچ جلوگیری نکردم ..الانم اگه خدا بخواد تازه باردار شدم

اللهم صل علی محمد وال محمد
ممنون گلم، شش ماه تو اقدام بودم باردار شدم تو یک ماه و نیم سقط شد ..الان یه سال و چند ماه از سقطم می ...

مبارکت باشه خدا برات نگرش داره.. 😍منم چند روز دیگه موعدمه دعا کن منم حامله باشم

دوس دارم منم یه روز بیام‌ تاپیک بزنم بگم وااااای خدا مرررسی🤩😍  که به منم یه کنجد یه عدس یه نخود یه لوبیا یه فندق دادی😍😍خدایا ینی میاد اون روز😞
انشاالله باردار باشی عزیزم😘

مرسی عزیزم خدا نی نی تو ببخشه برات❤❤

2706