2733
2734
عنوان

خدایا آخه من دارم دق میکنم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1412 بازدید | 48 پست
دکترا که واقعا خسته نباشن من توی اون تاپیکم گفتم دکتر خیر ندیده اولی بجای اینکه اول شیمی و پرتو انجام بده بعد عمل کنه برداشت رفت همون تیکه رو جراحی کرده و بعدم گفت شیمی درمانی بشه و پرتو همینم علته عود مکررش شده، خیلی بی مسولیتن بعضی دکترا،الان زیر نظردکترای دیگه ان بعد ٦ سال که اول پرتو و بعدم شیمی و بعدم برداشت کل روده و کیسه گذاری
منم دارم دق میکنم همه ی کسایی که با ما رفتن سر خونه زندگی شون بچه هاشون بغل شونه ومن 4ساله به هر دری زدم نشد دیگه نمیتونم
خدایا طاقت مرا با طاق آسمانت اشتباه گرفته ای ...این پیمانه سالهاست که پر شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بابام اول پرتو درمانی شد بعد جراحی بعد شیمی درمانی
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
از گفتن کلمه ی مصلحت خداس خسته شدم ولی شاید یه حکمتی توشه فرزانه جان مادر ١٥سال نازایی داشت بعدش برادرامو من رو بدنیا اورد که من الان میگم کاش نازا میشد و من بدنیا نمیومدم و اینقدر سختی نمیکشیدم توی زندگیم