2733
2734
عنوان

کیا از کرونا خیلی وحشت دارن 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 53 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما با ی سرچ ساده میتونی به خطرناک بودن این ویروس جهش یافته پی ببری  بی اعتمادی مردم به دولت ب ...

خطرناک بودنش قابل درکه ولی اینکه اینا با عدد و امار و ارقام بازی کنن و یا برمبنای شرایط تقویم امار دستکاری بشه و اینکه خیلی سران مملکت بهترین واکسن و تزریق کردن و دم از نامرغوب بودن و کشنده بودنش میزنن بنظرتون باید اعتماد کرد؟ فقط باید رعایت کرد چون کسی دلش ب حال من و شما نسوخته.. تی وی رو خاموش کنید و پیگیر اخبار نباشید والسلام

شما با ی سرچ ساده میتونی به خطرناک بودن این ویروس جهش یافته پی ببری  بی اعتمادی مردم به دولت ب ...

ضمنا پشت این کصافط کاریها سازمان بهداشت جهانی حضور داره ک کل دنیا و رسانه هارو تحت تاثیر قرار داده

2731
اونهایی که میگن مثل همون قبلیه و چیزی نیست لطفا الکی عادیسازی نکنید همین شماها باعث شدید مردم اکثرا ...

فقط ۷۰ درصد سرایتش بیشتره مرگ و میرش فرقی نداره

کسیم که تا الان رعایت کرده خب همون رعایتا رو بازم می کنه دیگه

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
2738
یه نگاه بنداز دو رو ورت ببین چند درصدع اونایی کع رعایت کردن و سفت و سخت گرفتن شدید گرفتن اونایی کع ع ...

انقدر رعایت نکرده سراغ دارم که هم خودشون و مبتلا کردن و هم دیگران رو و حتی راهیه قبرستان هم اطرافینشونو کردن.... من کادر درمانم رو حساب دارم حرف میزنم  عادی انگاری کردن افراد اگه به قیمت جون یک ادم تموم شه انگار که غیر مستقیم باعث مرگش شده.