2733
2739

همین چند دقیقه پیش با شوهرم بحثمون شد ،گفتم من تو رو خط زدم دیگه ،بود و نبودت فرقی نداره ،(فقط میخواستم روش تاثیر بزاره یه حرفی ،چیزی بزنه که آروم بشم )

گفتم چند ساله بهت گفتم حق منو ادا نمیکنی ،نه محبتی نه توجهی ،گفتم ادامه نده ،اگه ادامه بدی منم بد میشم ،

سکوت کرد فقط ،سکوتش دیوونم کرده،اصلا نشده دو کلمه حرف خوب بهم بزنه ،اگه گفته باشه به زور با کلی دعوا،

الان اومد پیشم ولی بازم سکوت کرد ،گفتم برو نبینمت ،مثل مترسکی ،زبون نداری ،خیلی حرفای ناجور زدم ،

آخر سر گفت شاید بار آخر باشه منو میبینی ،پشیمون میشی ،انگار بغض داشت،رفت ،

میخواستم نذارم بره ولی این غرور لعنتیم نزاشت،رفتنشو تماشا کردم یواشکی ،ولی داشتم میمردم ،کاش نمیزاشتم بره ،نمیدونم چرا یه حس بد دارم،اهل قهر و از خونه رفتن نیست ،یه کم از لحاظ روحی ضعیفه ،میترسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا ک !!!!!!!!! غرور بین زن و شوهر باید غرور باشه همچین دختره قربون صدقه شوهرت میره ک نفهمی از کجا ...

من که خیلی میگفتم ،اون مغروره ،ده ساله همینه،فکر میکنم دیگه زیاد دوسم نداره فقط دلش برام میسوزه

2738
زدی لهش کردی میگی مغروره  خدایا به من عقل بده🤷‍♀️

خوب دیگه تحمل غرورشو ندارم،گفتم من تکلیفمو نمیدونم ،شدم عین یه غریبه ،فقط کار میکنم تو خونه و بچه داری میکنم

مشکلات زندگیمون خیلی زیاده ،نوشتم قبلا ،اونم کمممم ،میدونم دلیل اصلی فاصلمون همینه

تو زندگی زناشویی اول باید ی رابطه خوب داشته باشی حداقل هفته ای سه بار " توش ایده داشته باشی همه اینا کلاس داره واقعا اگه حس میکنی بلد نیسی یا یادت رفته بهت اموزش میدن مشاوره ها مخصوص سکسولوژی ....

همین باعث میشه زندگی ها بهم بخوره این مهم ترین کار تو زندگیه مشکلات بزار کنار به شوهرت توجه کن مشکل همیشه هست