2752
2734
البته این شهر شوهرمه من رشتیم. اره خیلی اروم و قشنگه تمیز و باکلاسه البته بری پایین شهر از زندگیت سیر میشی خخخخخخخخخخخخخخخخخ اما شمال شهریا از دهاتم اومده باشن سعی میکنن با فرهنگ باشن.
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام شیرین تو چرا نرفتیییییییییییییی
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
2731
من برم یه چرت ور دل همسر عزیزتر از جانم بزنم

فعلا بایییییییییییییییییییییی
هههههههههههه شوهر خواهرم همین رو برام فرستاد

منم براش فرستادم :
الهی خودمان به محمد(ص) فرزندانمان را به حسین (ع) و خودمان و خانواده مان را به علی(ع) شوهر و مادر و خانواده اش را به ابن ملجم و شمشیرش باشد که مورد قبولت قرار گیرد عید شما مبارک

ایشون هم بی دقت خونده بود و فکر کرده بود دعای عید و تبریکه فرستاده بود برای خانوادش و دوستا و همکاراششششششششششششش بعد که فهمیده بود زنگ زد به من یکی طلبت منم گفتم تا تو باشی دیگه خانمت رو قربانی نکنی
فروش چای کاملا ارگانیک بدون افزودنی برای خرید چای ایرانی به ای دی teasaray@ مراجعه نمایید
خخخخخخخخ نگ نگ
همه ى شهرها همینطوریه
ما شیطان کوه رفتیم و یه جا دیگه که اسمشو یادم نیست
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
جان
من هستم
سلام دوستم خوبی؟؟؟؟؟
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2706