2737
2734
عنوان

خانوما یه لحظه بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
@خوشگلشششونم     سلام فاطمه جون خوبی عزیزم ؟تاپیک اشپزی رو خودت بستی 😳خیلی تاپیک خوبی ب ...

اره عزیزم اخه بچه ها فعالیتی نداشتن خیلیا تلپیکو ذخیره میکردن بعد میدیدن هیچی نیست میگفتن دورهمی گرفتین واسه همون بستم😬😐

اره عزیزم اخه بچه ها فعالیتی نداشتن خیلیا تلپیکو ذخیره میکردن بعد میدیدن هیچی نیست میگفتن دورهمی گرف ...

ای کاش دوباره باز کنی چون سوالای مربوط به کیک و شیرینی رو تو تاپیک بامداد جون نمیشه پرسید خودت که میدونی بعضی ها راضی نبودن ولی تو تاپیک شما میشد سوالمون رو پرسید حال و هوای عید رو میشد احساس کرد خودت ماشاالله خیلی پر انرژی و شاد بودی کلی حالمون عوض میشد در کل تاپیک خیلی خوبی بود عزیزم 

من خودم از دوستای 4 ساله بامداد جونم نگاه به تاریخ عضویتم نکن این کاربری دومم هست 

راستی اگر هم صلاح دونستی و باز نکردی اشکال نداره بخاطر اون چند وقتی که کنار هم بودیم و انرژی مثبت بهم دادی و اطلاعاتمون رو زیاد کردی ممنونم ازت گلم همیشه موفق باشی 😘

2738