2752
2734
عنوان

شما تغییر مثبتی احساس کردید؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1736 بازدید | 91 پست
طلا قیمتش به دو چیز ربط داره قیمت جهانی و دلار ، که شکر خدا این روزها دلار قیمتش ساعت نمی زنه و تقریبا ثابته
به نظر من که خیلی اتفاقات مثبت افتاده، همین که با امریکا وارد مذاکره شدیم و دنیا هم کم کم داره به ایران اعتماد می کنه و می یاد پای میز مذاکره یعنی اساسی ترین قدمها برداشته شده حتی در کمتر از 100 روز
اگه دوره قبل بود هر روز باید منتظر یه تحریم جدید بودیم
"ایران وارد یک دوره 30ساله خشکسالی شده با صرفه جوییی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم"CafeMom Tickers

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از مرخصی 9 ماهه نگو ترانه جون من بچه 6 ماهه رو بدم دست کی؟؟؟
تازه مرخصی دو هفته ایی مردا رو هم نمیدن دیگه

میخوان ما تو اجتماع باشیم... من بخوام 3 ماه کمتر تو اجتماع باشم کی رو باید ببینم
یکی از محبوب ترین عبادت ها ازار نرساندن به دیگران است
شما انتظار دارید مذاکرات محرمانه رو بیاد به مردم بگه؟ این جمله خودش ضد و نقیضه

من اولش فکر کردم اهل اخبار و مطالعه وقایع روز هستی اومدم داخل تاپیک با هم صحبت کنیم. ولی ظاهراً در جریان امور نیستید

براتون آرزوی موفقیت میکنم

شب خوش
بچه ها دارو ارزون نشده؟ بابا و مامان من مریضن دارو زیاد میخرن. میگن ارزون تر شده! راست میگن؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
فعلا که هیچ تحریمی لغو نشده ... و پارلمان و سنای امریکا تحرم های جدید علیه ایران رو درخواست کردن و دلیلش رو هم نرمش ایران در مذاکرات اعلام کردن چون میگن به ما فشار اومده رفتیم مذاکره
تغییر مثبت یعنی بهبود وضع زندگی
من تاحالا ندیدم چیزی!! شما دیدین؟؟

تغییر مثبت یعنی نصفه شهرو دنبال یه دارو نگردم
تغییر مثبت یعنی امروز عسل نخرم کیلووی 17 تومن فردا میام میگه نرخ جدیده کیلویی 23 تومن

با امریکا مذاکره کردن که تغییر مثبت نیس!! هنوز که اتفاقی نیوفتاده
همه چی هم سر جاشه
اصلا چرا باید مذاکرات برای ما محرمانه باشه؟؟؟؟ کی نامحرمه

فقط مردم ایران نامحرمن؟؟؟ اونها که توی رسانه هاشون مذاکرات رو اعلام کردن
مردم اونها هم فرقی به حالشون نداره که نتیجه چی باشه چون مای بدبخت دارو و غذا و چی و چی نداریم
دولتمرداشونم که از مذاکرات خبر دارن
دولتمردای خودمونم که خبر دارن

پس نامحرم مردمن که همه بد بختی ها رو دوششونه
اه مرجان! چیشو دوست داشتی؟! مایه ننگ بود
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
مطمئنا چند ماه اول ملاک نیست
روحانی روی لبه تیغ راه میره.. مموتی و دارودستش تمام ارگان ها رو تصرف کردن.. نمیتونه که کسی که استخدام شده رو بیرون کنه فوقش در دراز مدت بتونه بالانس ایجاد کنه

اما جناب آقای رئیس جمهور! که میرن نیویورک میگن دهات ایرانم ماهواره داره چرا از این پارازیتی که با روح و روان ملت بازی میکنه حرف نمیزنن؟

اون مردک با خنده تهوع آورش دروغ میگفت و دهن کجی میکرد.. ایشون با لبخند ملیحش دروغ میگه

مموتی که رفت پارازیت هم رفت گفتم اراذل و اوباش اخراج شدن.. چند هفته است با شدت بیشتر برگشته.. نه ظاهرا توپم نمیتونه اراذل و اوباش و مزدورها رو تکون بده

الهی لقمه لقمه نونی که از راه پارازیت میخورن حرومشون باشه
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)
2706