2733
2734

دوست صمیمیم ونکوور هست اختلاف ساعتشو میدونم مثلا ۱۰ صبح ما میشه ۱۰ و نیم شب اونا فقط نمیدونم جلوتر هستن یا عقب تر

دخترش متولد ۱۴ فوریه هست یعنی ۲۶ بهمن حالا نمیدونم مثلا ۲۶شم صبح تبریک بگم میشه صبح ۱۴ فوریه یا میشه فرداش

یعنی ۲۵ باید تبریک بگم یا ۲۶

خدایا از این دقدقه ها به منم بده

دوستان من خیلی وقته تو سایتم هرکی امضاش صلوات یا دعا بوده خوندم اگه امضاتون دعا بوده و اتفاق مورد نظر براتون افتاده بهم بگین تا دلم وا شه😐😐😐                                                  🌌الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الله 🌌                       راستی من ۱۷ سالمه اگه ازم بزرگترین نصیحتم کنین😐 حس میکنم زیاد عاقل نیستم😀💔

فک کنم ۲۶ ام بشه ولی

دوستان من خیلی وقته تو سایتم هرکی امضاش صلوات یا دعا بوده خوندم اگه امضاتون دعا بوده و اتفاق مورد نظر براتون افتاده بهم بگین تا دلم وا شه😐😐😐                                                  🌌الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الله 🌌                       راستی من ۱۷ سالمه اگه ازم بزرگترین نصیحتم کنین😐 حس میکنم زیاد عاقل نیستم😀💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خدایا از این دقدقه ها به منم بده

دقدقه که تو این اوضاع و احوال زیاده گلم  

این فقط بهونه ای هست برای شاد کردن عزیزان و شاد بودن لااقل آدم از این غم و دقدقه ها چند دقیقه ای هم شده رها بشه