2737
2739
ممنون

💛

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱.... جدی نگرفتیم یچیزایی چه تو دنیای واقعی چ مجازی هویت ادمه.. تو دنیای واقعی با فلان رفتارت میشناسنت.. اینجا مثلا با پروفایلت.. وقتی پروفایلتو یکی برداره تورو با اون اشتباه میگیره... و این قضیه خیلی واسه خودم پیش اومده ک یکیو ریپلای کردم با توجه ب عکسش . بعد اسمشو خوندم دیدم اون نیس

۲‌... رک بودن با بیشعور بودن فرق داره

۳.... سرت تو کار خودت باشه و توی حرف زدن و پیام دادن ۲ نفره دیگ دخالت نکن

۴... یکی این حرفا رو میزنه که تاپیک این مدلی خودش نزنه😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

۵...‌. برو بخواب ک از وقت خوابت گذشته

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
۱.... جدی نگرفتیم یچیزایی چه تو دنیای واقعی چ مجازی هویت ادمه.. تو دنیای واقعی با فلان رفتارت میشناس ...

ببین از اسمت معلومه اعصاب درست حسابی نداری کسیم ک تسلط رو اعصابش نداره قطعا یه خلا تو زندگیش داره ک یه انتقاد ساده رو نمیپذیره منم با ادمایی که خلا و کمبود دارن کنار میام چون گناه دارن 

بدرود بچه جون

💜👶❤
2731
ببین از اسمت معلومه اعصاب درست حسابی نداری کسیم ک تسلط رو اعصابش نداره قطعا یه خلا تو زندگیش داره ک ...

شینیم.بینیم.بابا.فنچ# 😊

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
شینیم.بینیم.بابا.فنچ# 😊

چ بیکار و علاف تو سایت پلاسی همش 😂 من سعی میکنم وقتمو با ادمای مهم تری بگذرونم تا با یه ادمی که کمبود داره بحثای بچه گونه کنم اخه عادتمه با کسی ک در حدم نیس همکلام نشم دیگه دیدم الان اینهمه سوزوندمت گشتی گشتی منو پیدا کردی اومدی تاپیکم یه صفحه یه چیایی گفتی گفتم گناه داری جوابتو ندم زحمتت برباد نره 😂😂خیلئ خندیدم خوش گذشت مرسی

💜👶❤
چ بیکار و علاف تو سایت پلاسی همش 😂 من سعی میکنم وقتمو با ادمای مهم تری بگذرونم تا با یه ادمی که کمب ...

ببین خیلی .... میزنی

چ بیکار و علاف تو سایت پلاسی همش 😂 من سعی میکنم وقتمو با ادمای مهم تری بگذرونم تا با یه ادمی که کمب ...

بعضیا مث همین باعث سرگرمی و خنده میشن ولشون کن یکم بخندیم ازشون .. من نمیدونم این حجم از اعتماد بنفسو گیگی چن میخرن ک خودشو در حدت میدونن

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                
2740