2752
2734
عنوان

ویار و خانه داری

| مشاهده متن کامل بحث + 141 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اخه نمیشه هم کاری نکرد.شما کاراتونو کی انجام میده؟ من فقط همسرم کمکمه.روم هم نمیشه راستش بنده خدا خ ...

من برای کارخونه تا جایی که همسرم بتونه اون انجام میده اگر نتونه کارگر میگیرم غذا هم مادر شوهرم میپزه .

🎵maybe we could be a symphony 🎵

سلام،من تو 13هفته ام ، دو سه روزه احساس میکنم ویارم کمتر شده و یکم بهترم ، من از زمین و زمان حالم بهم میخورد،صدای ماشینا،لباسای همسرم،بخاری،نوری که میفتاد تو خونه،همه وسایل خونه،حتی بچه همسایمون🤕بوی غذا که دیگه بماند🙁

سلام،من تو 13هفته ام ، دو سه روزه احساس میکنم ویارم کمتر شده و یکم بهترم ، من از زمین و زمان حالم به ...

چ بد عزیزم.الان دیگه از اون چیزا بدت نمیاد؟

بعد اینکه هفته ۱۳ از زمان اخرین پریودی یا اینکه سن جنین طبق سونو هستش؟

چ بد عزیزم.الان دیگه از اون چیزا بدت نمیاد؟ بعد اینکه هفته ۱۳ از زمان اخرین پریودی یا اینکه سن جنین ...

13هفته از زمان پریودی.الان 3،4 روزه ویارم خیلی کمتر شده ، حال عمومیم بهتر شده.هم بوها هم غذاها دیگه در اون حد اذیتم نمیکنن.انشالا شما ام به زودی بهتر میشی،خیلی دوران سختیه،ولی میگذره.