2737
2739

10 سیکلم عکس رنگی گرفتم.5روز پیش.امادیشب خیلی دلدرد داشتم حس میکردم درد تورحممه .قبلش هم درد تخمدان داشتم یعنی ممکنه تخمک گذاری باشه؟

خدایا شکرت بابت همه چی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه عزیزم بعد عکس رنگی همه ی این چیزاطبیعیه

اها چون من درد نداشتم  ی نیم ساعت بعدش فقد درد مث پریودی دیگ نداشتم لکه بینی تاشب ومن روز بعدش اقدام کردم 2 3باری البته ورزش هم کردم وپیاده رویی تاتخمک ازاد بشه 

خدایا شکرت بابت همه چی
من تا یک هفته بعد عکس رحم و تخمدانام به جوری درد میکرد که خم میکردم خودمو موقع راه رفتن

ن من درد نداشتم بعد اقدامم درد داشتم چون وقت تخمک گذاریمه 15 سیکلم من 12 سیکل هرماه سونو میدادم روز بعدش امپول ازادسازی تخمک میزدم

خدایا شکرت بابت همه چی
2740
ن من درد نداشتم بعد اقدامم درد داشتم چون وقت تخمک گذاریمه 15 سیکلم من 12 سیکل هرماه سونو میدادم روز ...

انشاالله که بگیره این ماه عکس رنگی شانس بارداریو بالا میبره ولی شنبدم که ماهی که عکس رنگی میگیری جلوگیری کنی بهتره

چندساله اقدام کردی واسه بارداری ومشگل چی هست؟

3ساله تنبلی داشتم فولیکولام 12و13 بودن لترازول مصرف کردم 7ماه ولی باردارنشدم این ماه دیگ عکس رنگی گرفتم .پرولاکتینم هم بالا بود بادارو خوب شد

خدایا شکرت بابت همه چی
انشاالله که بگیره این ماه عکس رنگی شانس بارداریو بالا میبره ولی شنبدم که ماهی که عکس رنگی میگیری جلو ...

نه عزیزم ربطی به جلوگیری واین حرفانداره درسته خیلی هابعدعکس رنگی باردارمیشن ولی این فقط یه احتماله شما پیش یه متخصص خوب بروبعدش نیازبه جلوگیری واین حرفانیست

انشاالله که بگیره این ماه عکس رنگی شانس بارداریو بالا میبره ولی شنبدم که ماهی که عکس رنگی میگیری جلو ...

من جلوگیری نکردم انشالله ک مشکلی پیش نیاد

خدایا شکرت بابت همه چی
2706