2752
2734
عنوان

دوستان کلوب قلاب بافی باران .....

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 68 پست
امروز تولد ماهانه...ماهانم 4 سالش شد...البته همین روز تولد خواهرم هم هست....حالا طفلک اصلا تو مودش نیست...چون اینقدر ما سرگرم خونه و نقاش های بدقول و بارداری و عروسی و زایمان خواهر شوهرم و ...هستیم ماهان نفهمیده...تا امشب کیک بگیرم بقول خودش با کلاه...ببرم خونه مامانم...دلم براش سوخت..هرکس امروز بهش گفت تولدت مبارک میگفت من؟ تولده منه؟...براش یه بلوز بقول خودش سبز خریدم که خیلی سبز دوست داره...سبز های راه راه...
خودت باش...کسی هم اگر خوشش نیامد .نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی فدا بشم من این ماهانو تولدش مبارک باشه ایشالا،بلوزشم مبارکش باشه، به سلامتی سال دیگه براش جبران کنید ایشالا
با شادبودن زیبابودن رنگی بودن خندیدن و رقصیدن هم میتوان به بهشت رفت کافیست خوب باشیم و انسان!
2731
نه مامی خدایی خیلی خوب دوختی
خداوندا روح پدر و برادرم را با مولا علی (ع)محشور گردان (امروز را برای عشق به عزیزانت غنیمت بشمار،شاید فردا احساسی باشد اما...عزیزی نباشد)
تولد ماهان جونم مبارک ایشااله همیشه زیر سایه پدر و مادر باشه و یه روز به وجودش افتخار کنی کلا ادم تو بارداری شرایطش سخت میشه به خاطر همین انگار ذوق و شوق گذشته دیگه نیست فاطی جون شانس امروز امیر علی تعطیل بود بچه های مهد رو قرار بود صبح ببرن مدرسه موش ها و بعداظهر تعطیل بودن نمیدونم دو سه روزه امیر علی هم گلاب به روتون بیرون روی داره البته فقط همین مشکل رو داره و مشکل دیگه ای نداره ولی مبینا علاوه بر اون مشکل .بدن درد ، سر گیجه، دل درد ،بی اشتهایی، و رنگ پریدگی رو هم داره
خداوندا روح پدر و برادرم را با مولا علی (ع)محشور گردان (امروز را برای عشق به عزیزانت غنیمت بشمار،شاید فردا احساسی باشد اما...عزیزی نباشد)
لیلی جون منم از برفی خبر ندارم مهمونات رفتن ؟ منم فردا جاریم میاد خونمون طفلکی یه ماهه خونه شون رو داره تعمیر میکنن بیشتر خونه مامانش هو دور از برادر شوهرم و البته الان چند روزه که اومده خونه مادر شوهرم برفی جونم کجایی امروز تولد دامادت بوده ها بیا بابا
لیلی جون منم از برفی خبر ندارم مهمونات رفتن ؟ منم فردا جاریم میاد خونمون طفلکی یه ماهه خونه شون رو داره تعمیر میکنن بیشتر خونه مامانش هو دور از برادر شوهرم و البته الان چند روزه که اومده خونه مادر شوهرم برفی جونم کجایی امروز تولد دامادت بوده ها بیا بابا
منم دلم براتون تنگ شده بود لیلی جونم و فاطی جونم...شما خیلی لطف دارین بهم...یه احساس خوبی یهو بهم دست داد که چه دوستای خوب و مهربونی دارم
باز هم دویده ام.آنچنان که زندگی مرا در هوای تو نفس نفس حدس میزند.
راستی در میان این همه اگر تو چقدر بایدی!
وای من ذوق مرگ نشم خیلیه بوخوداااااا از بس تعریف میکنین... شوهرم که اینقدر از این مدل خوشش اومده که هی داره میگه
ای جانم ماهان جونم که داره مرد میشه...لباس سبز راه راهش مبارکش باشه... ماهان جونم اختصاصی برای تو...