2737
2734

موسسه زبان خوب هم اگه میشناسین ممنون میشم معرفی کنین

..سلامتی وفرج اقا امام زمان(عج)صلوات..

معلم زبان شدن اصلا درآمد نداره ...تو معلم زبان ها فقط اونایی خیلی درآمدشون خوبه که لهجه ی عالی دارن و کلاس خصوصی میذارن ، میرن تو خونه ها به کسایی که میخوان برن خارج یا به بچه هاشون از بچگی زبان یاد بدن تدریس میکنن... بقیه در حد ساعتی ۲۰ هزار تومن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موسسه نمیشناسم ولی اگه بخای یاد بگیری اره خوبه در حد عالیه زبان خیلی کمکت میکنه ولی اینکه درامد داشته باشه فک نکنم چون اموزشگاه ها صرفا یه گواهی میدن بهت که این کتابارو باموفقیت گذراندی و معتبر نیس ک بری جایی تدریس کنی ولی میتونی مثل معلم خصوصی تو خونه درس بدی البته من در این حد میدونم بازم از اموزشگاها بپرسی بهتره

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
2731

نه 

مگر اینکه سنتون زیاد نباشه و برید زبانی آموزش ببینید که خیلی رایج نیست

مثلا ژاپنی چینی یا امثال اون

و انقدر مسلط بشید که بتونید ترجمه یا تدریس کنید

وگرنه زبان انگلیسی خیلی رایج هست و درآمد چندانی هم نداره 

2738
نه  مگر اینکه سنتون زیاد نباشه و برید زبانی آموزش ببینید که خیلی رایج نیست مثلا ژاپنی چینی یا ...

ترجمه کردن زبان انگیلیسی هم درامد نداره؟ 

ترجمه کردن زبان انگیلیسی هم درامد نداره؟ 

مترجم زبان انگلیسی خیییییییلی زیاده

ی جورایی رقابتیه

کتاب زبان اصلی میاد به دو هفته نرسیده ترجمه ش میاد تو بازار و اونی که زودتر ترجمه کرده سود میکنه 

ممنون عزیزم

خواهش میکنم عزیزم

شهریه کلاس زبان فکر نکنم کمتر از ترمی ۲۰۰ باشه

هزینه ای که میخواید برای زبان بدید

صرف آموزش کارهای هنری کنید

یه کاری یاد بگیرید درآمد داسته باشید

ولی قبلش پرس و  جو کنید که ببینید خواهان داشته باشه

مثلا بافتنی دیدم خیلیا میبافن میفروشن

یا کارهای هنری دیگه

موفق باشید گلم 

خواهش میکنم عزیزم شهریه کلاس زبان فکر نکنم کمتر از ترمی ۲۰۰ باشه هزینه ای که میخواید برای زبان بدی ...

ممنونم عزیزم از راهنمایی های خوبتون

2706