2733
2739

هرکس هرمطلبی داره میتونه به اشتراک بزاره خواهشا نیاین رگین دروغه و فلانه و....

و خدایی مهربانتر از حد تصور....خدایاشکرت🙏

وجود داررررن

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فقط یه موز برمیدارم میشینم یه گوشه میخورم قول میدم صدام درنیاد 🍌

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2728

میگ

ادم زمینی کتابو بست و گفت 

چیزی نیست ادما وجود ندارن :)..

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

جهان های موازی و هولوگرافیک دو تا از بحث برانگیز ترین شاخه فیزیک هستند که فعلا در حد نظریست اما هولوگرافیک تا حدی ثابت شدست

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2740

یه دانشمند ژاپنی هم گفته فرا زمینی ها یع نوع حمله سایبری ب کره زمین داشتن و باعث اختلال در اینترنت جهانی شدن

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

آدم فضایی ها کاملا وجود دارن قدرت و علمشونم ازما خیلی جلوتره من یه مستند دیدم درمورد کساییکه سفینه دیدن فوق العاااااده بود

جهان های موازی و هولوگرافیک دو تا از بحث برانگیز ترین شاخه فیزیک هستند که فعلا در حد نظریست اما هولو ...

هولگرافیک چیه؟؟؟

جهان موازی هم خیلی جالبه میگن که همزمان باما یعنی کرا زمین چندین جهان موازی ما همزمان پیش میره ولی به نظرم تو جهان های موازی باید زندگیهای متفاوت داشته باشیم اینجوری اون بحث عدالت هم دیگه مطرح نمیشه

کتاب ارابه ی خدایان و طلای خدایان پر از مطالب جالب و واقعی و مستندات از فرازمینی هاست

من این کتابهارو متاسفانه نخوندم ولی کلی مستند دیدم