2733
2734
عنوان

:( شما اقساط ماهیانه تون چقدره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2215 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بابا شما که وضع مالیتون خوبه، ما کلا 600 هزار تومان قسط داریم خودمون کشدیم ، نمیتونیم از پس مخارج زندگی بر بیاییم. کسی که میتونه میره وام میگیره. خدا هم میرسونه. نگران نباش
دخترم کم کم تفاوت ظریف میان نگه داشتن یک دست و زنجیر کردن یک روح را یاد خواهی گرفت . اینکه عشق تکیه کردن نیست و رفاقت، اطمینان خاطر. و شکستهایت را خواهی پذیرفت .سرت را بالا خواهی گرفت با چشمهای باز با ظرافتی زنانه و نه اندوهی کودکانه . کم کم یاد میگیری که حتی نور خورشید میسوزاند اگر زیاد آفتاب بگیری و یاد میگیری که میتوانی تحمل کنی،که محکم هستی،که خیلی می‌ارزی . و می‌آموزی و می‌آموزی با هر خداحافظی یاد می‌گیری که خیلی می‌ارزی...
و کلا 300.000 برای خودمون و خرج خودمون می مونه... هم خیلی بهمون فشار میاد و ... البته من 5 سال پیش که با شوشو ازدواج کردم هیچی نداشتیم حتی 1000 تومان پس انداز هم نداشتیم.... من شوشو رو مجبور کردم بریم وام بگیریم و خونه بخریم ... از شرکتشون یه وام قرض الحسنه گرفت و تونستیم یه خونه کوچیک 50 متری بخریم که عید قسطهای اون 20 میلیون تموم شد...1 ماه پیش اون خونه رو فروختیم و با چند تا وام دیگه که گرفته بودیم رفتیم یه خونه بزرگتر تو شهران خریدیم به این امید که دیگه نخوایم ماهی 400 تومان اجاره بدیم... که ایشالا بتونیم دوباره پولی جور کنیم و خرداد بریم توش...واسه همین هم خیلی وام گرفتیم و الان هم خیلی قسط داریم.... البته حتی یک 1000 تومانی هم کسی کمکمون نکرد
پارمیدا جون به ما هم کسی کمک نکرده، خونه ما هم خیلی کوچیکه. الان قصد داریم عوضش کنیم اما هیج جایی رو نداریم که بتونیم وام بگیریم. اگه جایی رو میشناسی که وام بده بهم معرفی میکنی؟
دخترم کم کم تفاوت ظریف میان نگه داشتن یک دست و زنجیر کردن یک روح را یاد خواهی گرفت . اینکه عشق تکیه کردن نیست و رفاقت، اطمینان خاطر. و شکستهایت را خواهی پذیرفت .سرت را بالا خواهی گرفت با چشمهای باز با ظرافتی زنانه و نه اندوهی کودکانه . کم کم یاد میگیری که حتی نور خورشید میسوزاند اگر زیاد آفتاب بگیری و یاد میگیری که میتوانی تحمل کنی،که محکم هستی،که خیلی می‌ارزی . و می‌آموزی و می‌آموزی با هر خداحافظی یاد می‌گیری که خیلی می‌ارزی...
آخیش خیلی امیدوار شدم...
طناز جون ما از بانک ملت گرفتیم که روی سند خونه تا 30 میلیون وام میده ... طرح نوید... قسطش هم ماهی 840 تومانه
فقط سند خونه می خواد و خوبیش اینه که دردسر ضامن اینا نداره دیگه
پارمیدا جون مرسی از راهنماییت، اما ما روی خونه وام مسکن بانک مسکن رو گرفتیم. فکر کنم دیگه نشه وام گرفت. احتمالا شما وام مسکن 20 میلیونی رو نگرفتید.
2706