2733
2739
عنوان

به نظرتون تو سن چهل سالگی بارداری خیلی سخت میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20317 بازدید | 32 پست
من 37سالم یک پسر سه ساله داره ولی فکر می کنم جدا از سالم بودن بچه اون یک پدر و مادر شاد وسالم می خواد مثلا اگر من توی 40سالگی بچه دار بشم اون توی 20 سالگی یک مادر 60ساله ای داره که شاید اصلا نتونیم هم درک کنیم
حس خوبی بود دیدن کعبه عشق
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی از یک طرف هم می گم پسرم شاید تنها باشه نمی دونم مزایا ومعایب تک فرزندی راستش منم مثل شما سر در گمم البته شما دوتا داری خدا حفظشون کنه اون دوتا کلی کمکتن چند سالشونه؟
حس خوبی بود دیدن کعبه عشق
2742
آره به نظر منم بستگی به شرایط بدنی هر کسی داره . و صد البته کسی که تو این سن قصد بارداری داره باید خیلی جدی و دقیق زیر نظر پزشک باشه و هیچ آزمایش و سونویی را فراموش نکنه

بعدشم به نظر من مشکل بزرگتر همونه که فاصله سنی با بچه خیلی میشه مخصوصا مادر . یه جوون 20 ساله با یه مادر 60 ساله فک کنم خیلی به مشکل بخورن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2738
حوصله اش مهمتر از توانایی جسمی اشه بچه چه گناهی کرده مثل مامان بزرگش میشی حوصله داری تو 50 سالگی بری دنبالش مدرسه ؟ باهاش بازی کنی
خوشحال و شاد و خندانم .................... قدر دنیا رو میدانمممممم :)))))))))))))))))))
سلام ،ریسکش زیاده ، همکار من باوجود تحت نظر بودن پسرش مشکل ذهنی داره واز بچه های دیگه عقبه وامسال نتونست با هم سنهای خودش بره کلاس اول بعدهم موضوع فاصله سنی با خودت خیلی مهمه، درضمن طرز فکر بچه آوردن برای کمک حال خودت بودن کاملا اشتباهه عزیز!
2706