2733
2734

والا دکترم خیلی پولکیه، ویزیتش فقط۸۰تومنه. رفتم دادم دکتر عمومی برام نوشت.

سونو دادم فولیکولام۱۸و۲۲بود.امشب تزریق کنم؟روز۱۲هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس آمپول هاش ام چی نمیزنی

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2731
کاش خود دکترت واست مینوشت خیلی بهتر بود سرخود خطرناکه من زدم البته یکم تخمکام ضعیف بود مشکل دیگه ای ...

باردار شدی؟ان شالله که چیزی نمیشه. ۳دوره لتروزول خوردم اما تخمک آزادنمیکنم

مطب بزن منم بیام

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2738
هاش ام چیه؟؟مگه بعد لتروزول نباید hcg بزنی واسه آزادسازی تخمک؟؟

آره واسه آزاد سازیه ولی اپلش تاحایی که میدونم hmgمیزنن تخمک زیاد بشه یا تخمک داربشی بعد  آمپول که زدی میزنن که ازاد بشن چرا بعضی دکترا همین روش تورو میزنن 

2706