2733
2739
عنوان

شوهرم رفت از خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 714 بازدید | 35 پست
خوندم گلم بمیرم الهی ولی چطور نرفتی بهزیستی واس کمک بهزیستی کمیته رو برا اینا زدن حتما ک نباید بی سر ...

اصلا اطلاعی نداشتم گلم فکر میکردم برای اوناییه که جدا شدن یا والدینشون فوت کردنه

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
فردا اول صب ب امید خدا برو کل شرایطتم بگو خحالت نکش

اخه شهر کوچیکیه میترسم برم یوقتذبرادرشوهر یا مادرشوهرم اینا بفهمن همه جا رو پر میکنن اوضاع برام یوقت سخت تر نشه؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا اطلاعی نداشتم گلم فکر میکردم برای اوناییه که جدا شدن یا والدینشون فوت کردنه

ن عزیزم امیدت بخدا

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام
اخه شهر کوچیکیه میترسم برم یوقتذبرادرشوهر یا مادرشوهرم اینا بفهمن همه جا رو پر میکنن اوضاع برام یوقت ...

ن برو همینم بگو پر چی شه اخه سختی بکشی ک کسی نفهمه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام
2728

حتما بریا کسی نمیفهمه خاطرت جم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حتما بریا کسی نمیفهمه خاطرت جم

حتما همین کارو میکنم گلم مرسی بابت راهنماییت عزیزم خیلیییی ممنون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘