2737
2739

کوچیکه یکم.تونستی روزچهارده دوباره بروسنو

ایشالاه دفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم😍😍دیدین منم بیبیم دوخط شد؟؟دیگه بدترازمن که قرارنیست باشین منتظرا نه؟دوسال منتظر بودم،هردوتخمدان پلی کیستیک بود ولی خداخواستو شدم خدایا هزاردفعه شکرت.🥰😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر گفت این ماه شاید آی یو آی کنم برات بعد خودش گفت روز 10 پریودت برو حالم از صبح که رفتم سونو گر ...

چراعزیزم.مگه چندماه ک اقدامی؟

ایشالاه دفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم😍😍دیدین منم بیبیم دوخط شد؟؟دیگه بدترازمن که قرارنیست باشین منتظرا نه؟دوسال منتظر بودم،هردوتخمدان پلی کیستیک بود ولی خداخواستو شدم خدایا هزاردفعه شکرت.🥰😍😍😍😍
2731
دکتر گفت این ماه شاید آی یو آی کنم برات بعد خودش گفت روز 10 پریودت برو حالم از صبح که رفتم سونو گر ...

غصه نخور فولیکول هروز دوسایز بزرگترمیشه.دوروز دیگه بری میبینی بزرگ شده.

12 ماهه حالم خیلی گرفتست

عزیزم مشکلت چی بود که اینقد طول کشیده؟

دوس دارم منم یه روز بیام‌ تاپیک بزنم بگم وااااای خدا مرررسی🤩😍  که به منم یه کنجد یه عدس یه نخود یه لوبیا یه فندق دادی😍😍خدایا ینی میاد اون روز😞
2740
12 ماهه حالم خیلی گرفتست

زیادم نیست.یساله.خودت عجله داری برابارداری ک میخاد ای یو ای کنه؟

دعا کن برام داغونم دیگه

منم یکیم مثل خودت،هرماه دلم میشکنه باز بخودم امید میدم.منم۱۰ماهه اقدامم.ایشالاه جواب میگیری

زیادم نیست.یساله.خودت عجله داری برابارداری ک میخاد ای یو ای کنه؟

33 سالمه

نمیدونم والا

از پارسال که دیگه خواستم بچه دار بشم همش استرس کسیدم و اذیت شدم

الان مثل کتک خورده هام از صبح

یه کیست داشتم که برطرف شد یکمم تنبلی دارم

عزیزم ایشالا توهم مامان بشی منم در کنار تو.. منم چند ماهه اقدامم تنبلی دارم عفونتم دارم. دارو میخورم 😞😖

دوس دارم منم یه روز بیام‌ تاپیک بزنم بگم وااااای خدا مرررسی🤩😍  که به منم یه کنجد یه عدس یه نخود یه لوبیا یه فندق دادی😍😍خدایا ینی میاد اون روز😞
عزیزم ایشالا توهم مامان بشی منم در کنار تو.. منم چند ماهه اقدامم تنبلی دارم عفونتم دارم. دارو میخورم ...

ایشالا همه اونایی که میخوان مامان بشن

من که دیگه توانایی ندارم

2706