2752
2734
عنوان

*هشدار*هشدار*هشدار*

| مشاهده متن کامل بحث + 1230 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامی ندا انقدر به عکس کاربریت خندیدم شوهرم فکر کرد راستکی دیوونه شدم........

ستاره جون تو این مملکت گل و بلبل هیچی دور از ذهن نیست من خودم چند وقت پیش یه وانت دیدم پشتش پر اشغال مرع و گوشت و ماهی و کله ماهی و این چیزا بود به راننده گفتم اینا رو سوسیس کالباس میکنید گفت بله..............

من که بعید نمیدونم..............یعنی هر چی بگید دربست باور میکنم........

.............................................................................................

حالا یه چیزی هم از من بشنوید....

جنوب تهران دارن برنج میکارن..........حتما میگید تهران که آب نداره چطوری؟؟؟؟؟ با آب فاضلاب.......میگن برنجش هم خیلی خوش عطر و بوست.........یکی از دوستای شوهرم میگه برنجها رو آزمایش کردن سرطانزاییش رد خور نداره........

کی باور میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا من چون یه آشنا گفته اینو باور میکنم..........

بابا وضع خرابتر از اونی هست که بعضی خوشبین ها فکر میکنن..........

شیتیل میگیرن سکوت میکنن...........

سلام عزیزم شما بلاخره صورتت رو چربی تزریق کردی؟بینیتو چی عمل کردی؟؟؟؟؟

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده