2737
2739

خدا به داد دل همه مادرایی که فرزند از دست دادن برسه🥺

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه روز مادر تلخی شد امسال برای مامانش..خدابهش صبر بده

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2740
چرا مگه خونش از خون کی رنگین تر بود ؟ اینننن همه میمیرن کسی ککش هم نمیگزه

والاربطی به تاپیک من نداشت حرفت.من اینومیشناختم دلم سوخت.بقیه کساییم که می میرن اگه بشناسم دلم میسوزه

والاربطی به تاپیک من نداشت حرفت.من اینومیشناختم دلم سوخت.بقیه کساییم که می میرن اگه بشناسم دلم میسوز ...

اینا نمیشناسن اما ماها ک میشناسیم از عمق وجودم امشب اشک ریختم😭وقتی تلویزیون برنامه هاشو ک یهجاگفته بود ک مادرم یه بویی داره ک همش دوسدارم بوش کنم و مادرشو بغل گرفته بود و بو میکرد😭 و یهجا تو اون مسابقه ک من اونو قبلا دیده بودم اما الانکه دوباره امشب گذاشت اون تیکه اش ک امیرحسین رستمی بهش میگه تو تویه هفت اسمون یه ستاره هم نداری ک علی میگه چرا یه ستاره دارم اونم مادرمه😭 نمیدونم الان مادرش حالش چطوره بمیرم برای دلش....چقدر اشک ریختم گفتم خدا صبربده ب دل مادرش

الان فقط متحیر موندم فاز این روشنفکرا الان چیه.....خوب اونا نمیشناختن اما من حتی وقتی شبکه دو مجری بود ک اخر برنامه شو بستن یادمه...وای چقدر میخندید طرف خارجی بود ازش پرسیده بودن ک کدوم خواننده رو دوسداری..ـاونم اسم خواننده هایه زن تو خارج مون رو گفتـ....وای چقدر علی میخندید😭😭 چقدر ناراحتشدم براش

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕