2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
و اینکه باید از سه روز قبلش آنتی بیوتیک بخوری و هیوسین و اینجور چیزا

من 4 روزه ک دارم قرص انتی بیوتیک میخورم دکترم برام نوشت.یعنی اگ فردا برم حضوری قبول نمیکنن همون روزش عکس بگیرن برام؟

خدایا شکرت بابت همه چی
اگه با بیهوشی میخوای عکس بگیری نوبت چندروز قبله

فردا اگ برم قبول نمیکنن؟جای دیگه ای میشناسی ک بابیهوشی انجام بدن وهمون روزش نوبت بدن؟

خدایا شکرت بابت همه چی
من 4 روزه ک دارم قرص انتی بیوتیک میخورم دکترم برام نوشت.یعنی اگ فردا برم حضوری قبول نمیکنن همون روزش ...

والا نمیدونم من خودم زنگ زدم گفتن باید حضوری بیای نوبت بگیری

البته خودت صلاح میدونی ولی من سونوگرافی دکتر دیده بان انجام دادم خیلی راضی بودم

اگه مبخوای امروز باید بری بهت ی لیست میدن که بخری و فردا بری انجام بدی 

البته از یکروز قبل برات هیوسین تجویز میکنه

با بیهوشی نیست ولی خوب بود واقعا

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
والا نمیدونم من خودم زنگ زدم گفتن باید حضوری بیای نوبت بگیری البته خودت صلاح میدونی ولی من سونوگراف ...

من شادگانم اهواز نیستم شوهرم هم واسه فردا مرخصی گرفت واقعا نمیدونم چکارکنم ازدردش هم میترسم الان توگوگل زدم نوشتم خانم مژگان صامت زاده متخصص رادیولوژی و عکس با بیهوشی شما این دکتر خانم میشناسید؟

خدایا شکرت بابت همه چی
2738
من شادگانم اهواز نیستم شوهرم هم واسه فردا مرخصی گرفت واقعا نمیدونم چکارکنم ازدردش هم میترسم الان توگ ...

نه دیگه گفتم که من پیش دکتر دیده بان انجام دادم خیلی راضی بودم

تلفنی زنگ بزن بهش شرایطتتو بگو

نوبت دهیش برای عکس رنگی روزانس فقط باید آنتی بیوتیک از سه روز قبل و هیوسین از روز قبل خورده باشی و دوتا قرص مسکن یک ساعت قبل از انجامش باقی لوازمشو همون روز میتوتی بخری

فکر کنم از روز نهم تا یازدهم پریودی میگه بهتره باشه

برای من که دردش اصلا اذیت کننده نبود مثل پریودی بود.

من یکساعت قبل از شیاف دیکلوفناک استفاده کردم قرص مسکنی که خودشون گفته بودن خوردم خودمم ژلوفن خوردم ی آمپولم همونجا برام زد که عضلات شل بشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
نه دیگه گفتم که من پیش دکتر دیده بان انجام دادم خیلی راضی بودم تلفنی زنگ بزن بهش شرایطتتو بگو نوبت ...

مشکلی داشتی لوله هات بسته نبودن؟ چقد طول میکشه دردش؟خانم دکتر بهم گفت برو ابادان سدیدی

خدایا شکرت بابت همه چی
مشکلی داشتی لوله هات بسته نبودن؟ چقد طول میکشه دردش؟خانم دکتر بهم گفت برو ابادان سدیدی

نه نبود

کل کارش تقریبا بیست دقیقه طول میکشه فقط وقتی تزریق انجام میده درد یکم شدیدتر میشه بقیش درد خاصی نداشت

سه چهار بار تزریق میکنه هر بار شاید سی ثانیه

نمیدونم میل خودته ولی من بودم اهوازو ول نمیکردم برم آبادان

دکترا با خودشون باند دارن، برای هم بیمار میفرستن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
نه نبود کل کارش تقریبا بیست دقیقه طول میکشه فقط وقتی تزریق انجام میده درد یکم شدیدتر میشه بقیش درد ...

انروز عکس رنگی گرفتم سدیدی واقعا خیلی راضی بودم 5دقیقه بیشتر نشد دردخاصی هم نداشتم خداروشکر وای چقد استرس داشتم قبلش

خدایا شکرت بابت همه چی