2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خود همین پروژسترون اگه باردار نباشی باعث پریودی میشه احتمالا بارداری 

آخه با نتیجه آزمایش همسرم زیاد امید ندارم باردار باشم.. 3 روزه پروژسترونو قطع کردم همش منتظرم پریود شم

2740

اینقدر این لتروزول مزخرف یک دوره استفاده کردم واژنم خشک شده موقع اقدام  اذیت میشم نمیدونمم کی خوب میشم   

من طب سنتی شروع کردم   شیمیاییها مزخرفن 

یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما راذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان ما را . . .
اینقدر این لتروزول مزخرف یک دوره استفاده کردم واژنم خشک شده موقع اقدام  اذیت میشم نمیدونمم کی خ ...

واقعا هم مزخرفن. من پریودم حتی ساعتشم دقیق بود ولی این ماه که لتروزول خوردم هی منتظرم بشم ولی نمیشم

به جای بیبی چک برو آزمایش خون بده این بیبی چک نواری ها خیلی حساس نیستن ممکنه نشون نده

حالا چند روز صبر کنم اگه نشدم میرم آزمایش. آخه الان زیاد امید ندارم میترسم بخوره تو ذوقم😕 همیشه قطره چکونی مدیکور استفاده میکنم ولی منفی بود امر

حالا چند روز صبر کنم اگه نشدم میرم آزمایش. آخه الان زیاد امید ندارم میترسم بخوره تو ذوقم😕 همیشه قطر ...

چند ماه اقدامی 

یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما راذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان ما را . . .
2706