2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه تهرانی خوبه اگر شهرستانی عالیه

من اصفهانم با ۱۵ تومن حقوق گاهی کلش در ماه خرج میشه جاریم تهران ماهی ۵ تومن تازه ۲ تومن هم پس انداز میکنه بستگی به سبک زندگی داره 

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
من اصفهانم با ۱۵ تومن حقوق گاهی کلش در ماه خرج میشه جاریم تهران ماهی ۵ تومن تازه ۲ تومن هم پس انداز ...

انقد وام داریم نمیشه دیگه پس انداز کنیم

تنبل نرو به سایه ، سایه خودش میایه  
من اصفهانم با ۱۵ تومن حقوق گاهی کلش در ماه خرج میشه جاریم تهران ماهی ۵ تومن تازه ۲ تومن هم پس انداز ...

دقیقا خیلی بستگی به نحوه ی زندگی داره.من آدربایجانم ده تومن میگیره شوهرم الان نصف ماه فقط یه تومن مونده برامون چون خیلی اهل تفریح و خریدیم

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
وقتی تاپیک میزنی باید جنبه تبادل نظرمو داشته باشی ممنون میشم ریپلای نکنید

شما تبادل نظر نکردی میخاستی دعوا راه بندازی. خب شما به مزاجت خوش نمیاد ریپ نکن. منکه حرف بدی نزدم میخاستم بدونم بقیه چقد حقوق رو بنظرشون خوب میدونن😌

تنبل نرو به سایه ، سایه خودش میایه  
دقیقا خیلی بستگی به نحوه ی زندگی داره.من آدربایجانم ده تومن میگیره شوهرم الان نصف ماه فقط یه تومن مو ...

منم تعجب میکنم میگن ۱۰ تومن برا شهرهای دیگه عالی امروز ۲ دست لباس تو خونه شد ۶۰۰ تومن بستگی داره چجوری زندگی کنی از کجا خرید کنی چقدر رستوران بری چقدر لباس بخری چقدر گردش بری وگرنه منم دیدم اطرافم بله با ۵ تومن هم میشه زندگی کرد ولی چجوری مهم 

منم تعجب میکنم میگن ۱۰ تومن برا شهرهای دیگه عالی امروز ۲ دست لباس تو خونه شد ۶۰۰ تومن بستگی داره چجو ...

دقیقا والا همینطوره.الان تهران و شهرستان نداره .همه جا گرونیه.تبریز هم واقعاگرونیه

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
دقیقا والا همینطوره.الان تهران و شهرستان نداره .همه جا گرونیه.تبریز هم واقعاگرونیه

از روزی که فهمیدم خونه عموم رو تو یه روستا ۵ میلیارد قیمت کردند دیگه متوجه شدم هیچ فرقی بین روستا و شهر دیگه نیست اونجا هم خونه هاش میلیاردی