2752
2734
عنوان

هفته ۶ هستم خونریزی دارمممم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 87 پست
خوش به حالتون چقدر دلم معجزه میخواد خبر خوب اتفاق خوب

مطمئن باش برا شما هم اتفاق میفته کافیه دلتو با خدا صاف کنی😍😍🤗🤗توکلللللل کنی یر خدا 

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر   
منم هماتوم ساب کریونیک داشتم وقتی رفتم دکتر گفت سقط شده لاشه رو میبینم فرستاد بیمارستان کورتاژ تشخیص ...

ب یه دکتر اکتفا نکن.ب منم گفتن پوچه سقط کن ۶هفته و۴روز ساک خالی بود یه لخته خون هم کنارش .

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=175383323]نه‌عزیزم‌اصلاناامیدنباش‌انشاالله ‌به‌حق‌خانم‌فاطمه‌زهرابسلامتی‌‌بارداری‌روپشت‌سربزاری‌‌خستگی‌از ...[/QUOTEباشه . ممنونمممم 

ببینیم چی پیش میاد

خوش به حالتون چقدر دلم معجزه میخواد خبر خوب اتفاق خوب

من اصلا يه ذره هم حس نميكنم قراره از دستش بدي

جدي ميگم

بفكر خودت و تو دليت باش رو حساب كاراي گذشته كه برات بي فايده بوده الان سرسري نگير

2731
هنوز دکتر نرفتم امروز پله هارو بالا پایین رفتم 

من سر دوتا بچهام مثله شما خونریزی شدید داشتم یه سقط هم داشتم اول اینکه برو بیمارستان یا یه آمپول پروژسترون از داروخانه بخر بزن تا صبح بعدشم فقط باید بخوابی سر توالت فرنگی بشینی استراحت کاملا مطلف داشته باش

مطمئن باش برا شما هم اتفاق میفته کافیه دلتو با خدا صاف کنی😍😍🤗🤗توکلللللل کنی یر خدا 

یه زمانی  چقدر دعا میکردم ۱۴ هزارتا صلوات فلان نظر و فلان سوره رو بخون بعد دیدم ای بابا چه آشی چه کشکی اون چیزی که میخواد اتفاق بیفته میفته 

دیگه یاد گرفتم برای زندگیم بجنگم  هرچقدر خسته میشم ولی باز تلاش کنم ولی دیگه امید به اینکه خدا مشکلمو حل کنه نداشته باشم 

من اصلا يه ذره هم حس نميكنم قراره از دستش بدي جدي ميگم بفكر خودت و تو دليت باش رو حساب كاراي گذشته ...

مرسی 

قبل اینکه بدونم حامله ام یه نفر خواب دید حامله ام بچم دختره الان همش فکر میکنم چرا زودتر باید خواب منو میدید یعنی همه حسا دروغه ولی تلخیا راسته

باشه تا بعد یه دکتر ببینم . ببینم چی میگه 🙁

عذابی که من سر این دوتا بچه کشیدم فکر نکنم کسی کشیده باشه براتون بگم خودتونم بحالم گریه می کردین فقط بچتو نذر امام رضا کن که سالم برات بدنیا بیاد بعد که یکسال شد موهاشو بتراش هم وزنش پول یا طلا به حرم امام رضا بده من برای بچهام همین کارو کردم

آسپرین دوز پایین واسه اونایی که سقط داشتن تجویز میشه اصلا خطر نداره دکتر هم همین بخاطر احتمال غلیظ ب ...

خوب شما مشگل غلظت داری شاید ایشون خونشون رقیق و گرمی زیاد میخوره خونریزی کرده باشه

ایپیرن چرا عزیزم براش نسخه الکی مینویسی مگه خونش غلیظه اسپرین به خونریزی میندازه

من نسخه ننوشتم قطعا که ایشون رو حساب حرف من سرخود قرص نمیخوره

من‌فقط تجربه ام رو گفتم، چون خودم قبل قسط داشتم تو بارداری بعدیم دکتر گفت به محض بارداری باید قرص آسپرین رو شروع کنی 

تو سایت هم چندبار دیرم کسایی که سقط داشتن دکتر براشون تجویز کرده 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
ایپیرن چرا عزیزم براش نسخه الکی مینویسی مگه خونش غلیظه اسپرین به خونریزی میندازه

درضمن اسپرین فقط برای خون غلیظ مصرف نمیشه که دوست عزیز، برای خونرسانی بهتر به جفت و جنین هم هست  

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞