2752
2734

من هفته پنجمم هفته دیگه میرم سونو ان شاالله امروزم اگر بشه نوبت دکتر بگیرم 

من سومی و به صورت شگفت انگیز باردار شدم،اصلا باورم نمیشه هنوز

زیبایی ناپایدار وفضیلت جاودانه است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
انشالله ک بهتر میشی..من ک دارم ب اخر ماه ۴ نزدیک میشم هنوزم تهوع باهامه..فق کمتر شده شدتش. اما معذر ...

انشالله شمام همینطور.منم همینطوریم😢

پس ازهرسختی آسانی ست...آینده ای پرازاتفاقات خوب...خدایاشکرت💌

سلام خدمت مامانای گل

یه مامان تازه رو میپذیرید؟ دیروز فهمیدم باردارم الان تو هفته پنجمم(۴ هفته و ۴ روز)

زایمانمو تخمینی تو اپلیکیشن ها و سایتا ۲ آبان میزنن و لی خب احتمال خ زیاااد همون اخرای مهر میشه

از آبان ۹۸ تو اقدامم و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼
گروه واتساپ میای؟

بلههه

از آبان ۹۸ تو اقدامم و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼