2733
2734
عنوان

برای شما یه مرد خوب چه ویژگی هایی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 109 پست
فقط پول داداش 😄 پول در خودت به وجود بیار. پول زیاد.

همه ی دخترا صرفا معیارشون پول نیس 

ولی پول یه چیز ضروریه تو زندگی 

ولی  پسرای پولداری رو دیدم که اخلاقای  جالبی نداشتن و به درد زندگی مشترک نمیخوردن 

پس اینکه صرفا میگید پول درست نیس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همه ی دخترا صرفا معیارشون پول نیس  ولی پول یه چیز ضروریه تو زندگی  ولی  پسرای پولدا ...

آدم میره خاستگاری،اول اشنا نمیشن که.

ادم میره تو‌ خونه میگن خب،پسرتون چی داره؟

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

پاکی شعور مهربونی کسی که مودبه ، به شخصه این موضوعو خیلی قشنگ میبینم . کلا صفت خوب دیگه که هردو طرف باید داشته باشن

شب های هجر را گذراندیم و زنده ایم هنوز      مارا به سخت جانی خود اینچنین باور نبود                   یکی از بزرگترین مشکلات و سخت ترین و همینطور اشتباه ترین کارها اینه که سعی کنیم با مغزمون ، قلبمون رو قانع کنیم  
پاکی شعور مهربونی کسی که مودبه ، به شخصه این موضوعو خیلی قشنگ میبینم . کلا صفت خوب دیگه که هردو طرف ...

شعور و ادب هم اضافه شد

آقا به پیر به پیغمبر من آقا هستم نیاین یه چی بگین بعد بگین چرا نگفتی آقایی   
شعور و ادب هم اضافه شد

ایشالا کسی که توی طرح الهی زندگیتونه سر راهتون قرار بگیره.موفق باشین

شب های هجر را گذراندیم و زنده ایم هنوز      مارا به سخت جانی خود اینچنین باور نبود                   یکی از بزرگترین مشکلات و سخت ترین و همینطور اشتباه ترین کارها اینه که سعی کنیم با مغزمون ، قلبمون رو قانع کنیم  

فقط با خانواده زنش رفتو امد کنه 😄بچه ننه نباشه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
ایشالا کسی که توی طرح الهی زندگیتونه سر راهتون قرار بگیره.موفق باشین

انشاالله برای شما هم

مرررسی

آقا به پیر به پیغمبر من آقا هستم نیاین یه چی بگین بعد بگین چرا نگفتی آقایی   
2706