2752
2734
عنوان

دلم میخواد برم ivfیاiuiبکنم بلکه نتیجه بگیرم ولی پول هیچ کدومو ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 900 بازدید | 67 پست
کاش میتونستی بیای یه دمتر تو تهرانه واقعا خوبه شهریار شکیبا.برو مرتکز ناباروری حودتون برای اولین آی ...

خب همون دارو ها و آزمایشاتش طرفای پونزده تا بیست تومن هزینش میشه😓

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ی مدت منظم میشه ی مدت نامنظم

بدون دارو پریود میشی پس.

بدون استرس یه شب درمیون نزدیکی داشته باش نه به نیت بچه به نیت لذت برو جلو داردهایی که دکترتم داده بخور از سردیجات دوری کن وزنتم بیار پایین مخصوصا چاقی شکمی ان شاالله زود نتیجه میگیری

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍

برو مراکز دولتی انجام بده، مرکز زنجان داره، سرچ کن مرکزشو پیدا میکنی تهران هم بیمارستان آرش و طالقانی و مهدیه و چندتا مرکز دولتی دیگه  برات آی وی اف و آی یو آی انجام میدن هزینه زیادی هم نداره

تو خداوند رویدادهای محالی🌷☘🌻❤
2731
شما مشکلت چی بودiuiکردی؟

نه من شیش ساله همه جور درمانی میکنیم تا شاید اسپمثرم های شوهرم زیاد بشه حالا خودمم ذخیرم داره کم میشه خودم سی و پنج سالمه

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
بدون دارو پریود میشی پس. بدون استرس یه شب درمیون نزدیکی داشته باش نه به نیت بچه به نیت لذت برو جلو ...

همه اینارو رعایت میکنم حتی ۶ماه هم طب سنتی انجام دادم ولی اونم جواب نداد

منم مثل شما بودم ولی همیشه منظم پریودم چن ماه اقدام کردیم نشد رفتم دکتر دارو داد درکنارش ۳کیلوهم کم کردم زودی باردار شدم

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍
منم مثل شما بودم ولی همیشه منظم پریودم چن ماه اقدام کردیم نشد رفتم دکتر دارو داد درکنارش ۳کیلوهم کم ...

تا دلت بخواد دارو خوردم همشم هورمونی بودن ازبس آمپول زده بودم حس میکردم شکمم الان منفجر میشه ،نمی ساختن آمپولابهم 

حتما ورزش کن حتی اگه لاغری یه مقدار وزنتو کم کن خواهرشوهرمن بدون دارو پریود نمیشه در این حده تنبلیش الان بدون دکتر و ای یو ای این چیزا یه دختر یه پسر داره میگه من هیچوقت جلوگیری ندارم و خداخواست باردارشدم سر هر دو